Hunter x Hunter: The Last Mission
#1
[Image: 35nauxx.jpg]

Kategorija: Film
Datum izlaska: 27.12.2013
Studio: Madhouse
Žanrovi: Akcija, Avantura, Šonen, Supermoći
Trajanje: 1h i 38 min.
Info: AniDB MAL

Opis: Pre nekoliko godina, predsednik Asocijacije Lovaca Isak Netero pobeđuje Džeda, čoveka koji predstavlja "Senke" - udruženje koje koristi moći "Ona".
"On" je druga strana "Nena", moć koja proističe od korisnikove čiste mržnje po cenu njegovog života. Netero je mislio da je "zapečatio" Džeda i moći "Ona", ali se korisnici "Ona" pojavljuju u Nebeskoj Areni na Olimpijskom turniru. Gon i Killua, koji su došli na turnir da bodre Zušija, zajedno sa Kurapikom, koji prisustvuje turniru kao obezbeđenje svoje gazdarice Neon, su primorani da pronađu izvor mračne invazije u kuli i poraze je.
Međutim, to neće biti tako lako jer njihovi neprijatelji koriste moć mržnje kojom žele da pobiju sve Lovce!

Komentar: Sinoć( finally) odgledah ovaj film. Dugo čekao, mnogo očekivao, a na kraju dobio priču koja se odavno pohabala, kliše negativce, prosečne borbe i kao šlag na tortu "snagu prijateljstva" koja pobeđuje tamu... sucks.
Animacija ista kao i u seriji, možda na momente lošija, a možda i ja tripujem. Muzika takođe ista(znači dobra).
Veliki minus - nezainteresovani Hisoka.

Bemliga i pored svega toga film je držao pažnju! Bilo je zanimljivo... donekle. Big Grin
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#2
E ta "snaga prijateljstva" i Hisoka mi bas digli zivce u ovom filmu, ako se to izuzme nije los ali licno sam ocekivao mnogo vise. U svakom slucaju srecno kako god okrenes drago mi da ce ovo da se prevede. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#3
Ovo nije forum za najave prevoda. Otovri je temu u vezi filma.

Ja izbegavam sve filmove što se rade po maratoncima, čak ni One Piece filmove ne gledam.
Reply
#4
A jbg, znam da imamo HxH temu i spominjao se i film pa kada sam video novu za film mahinalno pomislio prevodi ga... XD
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#5
Znam da je "lepo skockana" tema XD, ali ipak nije najava za prevođenje haha
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#6
I ja sam očekivala dosta od filma, no nije me pretjerano oduševio. I ja sam polagala nade u Hisoku XD
Reply
#7
Da l' ima tema i za ovaj film? XD
Skoro sam ga odgledao, i svideo mi se, jer nisam očekivao nešto mnogo. Prvi HxH film sam jedva pogledao, dok sam u ovome nekako uživao. Ne mogu oni koznašta da izmisle, ali nije baš za bacanje. I pesma na kraju je pun pogodak.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)