PES i NBA
#1
sada sam pregledao teme i mislim da nema ni jedan od ova dva naslova. pomalo porazavajuce. ako ste ljubitelj sportskih igrica kao sto sam ja mora da ste se nekada lozili na njih.






i pes 13 posto 14 nije nesto





mada o Pes_u ne treba ni pricati jer je MEGA popularan, NBA je malo nepoznatiji.
[Image: 1960at.jpg]
Reply
#2
Nema tu mnogo da se priča. Big Grin Godinama sam igrao PES, a onda je izašao 2014 pa sam prešao na Fifu.
Reply
#3
ja sada igram 13_icu jel mi je za 14_icu slab komp. svi komentari za 14 su losi to znam valjda ce biti bolje mozda ce u 15_ici pes vratiti svoj stari sjaj.
[Image: 1960at.jpg]
Reply
#4
Ja sam oduvek igrao PES, ali evo, ima već 2, 3 godine kako sam prešao na Fifu. PES 12 i 13 su potpuno isti. Zadnji dobar je bio 11, posle toga, ne zna se koji je gori. NBA 2K nije loš. Igrao sam NBA 2K9 k'o lud, bila mi je bolja i od 10tke. Ove zadnje ne igram pošto nemam jak komp. Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#5
Sportske igrice bs ne volim pogotovo fudbal koji ne mogu da smislim, ali moram da priznam da je NBA odlicna igrica za multiplayer a za singl definitivno ne ( meni ), retko je igram ali se uvek brzo prisetim, bas je super kad se skupi drustvo. E sad ne znam konkretno da kazem koji NBA mi se najvise svidja, ali i dalje ima jedan na PS2 koji mi najbolje ide.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#6
Ne znam pes sam pre gotivio sad nesto i ne ali najaci pes je pes6. XD
a sto se tice NBA igrao sam samo NBA2K10 i svidelo mi se dobra je igrica Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#7
sto se tice pes_a meni je najbolji 13 pa 12 pa onda 6. 6_ica je dugo vremena bila nenadmasena. Ronaldinjo u Barsi...(kad se prisetim)
a za nba na PS2 igrao sam kod druga (koji je inace registrovan na ovom forumu pa ce se mozda javiti da komentarise) nemoze ni da se poredi sa NBA_ovima sa kompa ali ima neku svoju car. najjace je to sto 90% igraca zakucava sa slobodnog i sto svaki igrac isto suta trojku (ima isti izbacaj) al je kao sto je rekao Pera kad se skupi drustvo mocna.
[Image: 1960at.jpg]
Reply
#8
Imam NBA 2k14 na kompu (za vrijeme new years sale-a na steamu bila je u datom trenutku za 7 $ dostupna, sto je oko 5 € i morao sam jednostavno zgrabit priliku) ako ima jos neko da ima, mogli bismo se kacit ja sam spreman Cool inace od fudbala igram samo Fifu (imam Fifa13 na kompu tkđ) ako jos iko ima preko Origina da se kacimo XD
Reply
#9
Inače sam ogromni fan NBA lige, sve živo pratim itd itd. Igrao sam 2k i live igre, 2k bilo koja je baš fina igrica ko voli košarku. Od fudbalskih sam igrao nekoliko starijih verzija FIFE i PESa, ali mi je uvek bila FIFA draža, PES mi nikako nije odgovarao.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#10
Pes je meni glupa i veliko piiiiiiiiiii posto ne volim fudbal a zato obozavam kosarku pa sam zato za NBA!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)