Mirai Nikki
#21
(2014-06-07, 14:21)ZigiziX Wrote: pogledaj radial za kraj Smile

Odgledao sam, iskreno mislim da je potpuno nepotreban no dobro. Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#22
(2013-09-11, 23:52)Lavi Wrote:
(2013-09-11, 23:24)Sagara Souske Wrote: ovaj anime samo podstiče decu da budu nasilnici, siledžije i ubice.


Ok sve kontam da se nekom ne svidja itd razliciti ukusi tu nema neke price normalna stvar al jbt pa zar 70% naslova koje gledamo ne rade isto, samo se biju, kolju, razapinju, proklinju itd u nekim slucajevima zavisno od ukusa i prc*aju nije ni to bas za primer deci kako da se ponasaju XD


Bio sam sarkastičan malo. Big Grin

Ali činjenica je da se Mirai Nikki više dopada vrlo mladim anime fanovima... A glavni argument im je "OMG, OVO JE TAKO KUL".
Reply
#23
Prva epizoda zanimljiva i zadnjih pet nisu lose ovo ostalo smor. Inace ideja je zanimljiva moglo je to sve mnogo bolje da bude da je glavni lik bio sposoban da je krenuo sam a ne onako jadno i preplaseno.
Reply
#24
U cugu pogledao za dan (i noć) XD

Nije loše, sve u svemu. Ideja je ok, likovi su ok, ali finalni plot twist mi je bio razočaravajuć donekle. Yuno je najveći psiho u istoriji, fuckin' horrifying. Moglo je biti dosta bolje, ali ostavio je dobar utisak na mene ovaj anime. 8/10
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#25
Vredi li gledati ovo?
Sa kojim anime-om (poznatijim) bi ste uporedili, cisto da stvorim sliku u glavi?
Reply
#26
Da li vredi moraš sam proceniti, meni je lično ovo jako loš naslov, jedan od najgorih poznatijih koje sam gledao.
Battle Royale, Btoom, Deadman Wonderland itd je nešto sa čim možeš uporediti Mirai.

http://www.emuglx.org/anime-opisi/anime-...ikki-2011/
Reply
#27
Nesto malo sam upucen u tvoj ukus iz nekih tvojih komentara i prilicno sam siguran da ti se ovo nece dopasti. Karakterizacija je smesna i neozbiljna. Protagonista i pratilja mu su verovatno nesto najbednije odradjeno sto sam skorije video u anime industriji (pritom ne mislim na animaciju i dizajn). Postupci protagonista i ostalih ucesnika ove igre nemaju nikakve logike i totalno se razlikuju iz epizode u epizodu, a da to nema blage veze sa razvojem lika. Sve u svemu, ako trazis nesto barem korektno odradjeno, preskoci ovo u sirokom luku. XD
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#28
Ocena 7/10. Ima malo eči scena, ali su sjajne. Juki zamalo da se udavi u bazenu zbog neprijatne situacije. XD
Stalno nešto kuka zbog previše privržene devojke, a svaki lik iz animea bi mu pozavideo. Big Grin Mada je stvarno preterala kad ga otela. XD

Svrha igre/takmičenja mi se nije svidela, ali sam priželjkivao da vidim da li je nagrada za prvo mesto vredna sve te muke i masakriranja i da li će Juki zaista da popravi sve kad dobije moći, ali prc.

Elfen Lied mi se mnogo više svideo jer je zanimljiviji, gnusniji i upečatljiviji. Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)