Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu Deluxe/Final
#1
Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu

[Image: 23815.jpg]

Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu Deluxe

[Image: 23816.jpg]

Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu Final

[Image: jwihngfiniw0gif-1.jpg]


Ako ste u bedaku ovaj anime će vas sigurno vratiti među žive. Ovde nema kontinuirane radnje već je svaka epizoda različita i u svakoj ep. ima dela koji je vezan za glavnu temu u serijalu i ono što mi se dopada da se ona odvija (nastavlja) tj. ako gledate sve odjedanput imaćete utisak da gledate jedan, a ne tri serijala (prelazak je neprimetan). Animacija i crtež su malo prostiji, ali zato je veoma simpatičan. Muzika je ok, dok su opening teme oslične. Dok se meni lično od end. creditsa najviše dopada drugi. Anime parodira JRPG igre, tuče i nekoliko anime serijala. BTW Hare me podseća na Murai-a iz GTO-a jer oboje imaju atraktivne majke i pate od Edipovog kompleksa. Dok je Guu priča za sebe i ujedno jedan od najboljih "negativaca" u animeu. Dakle ko ovo nije pogledao obavezno neka nabavi i ispravi grešku, inače biće "progutan". Ovo je must see..sve preporuke.

......

beše davne 2007, heh. pogledao sam još dva puta i prvfi serijal je i dalje najbolji uz par dosadnjikavih momenata, drugi takođe, dok je na žalost treći najslabiji, ok za pogledati + odaje utisak nedorečenosti
Reply
#2
Skroz opicen anime XD
Ne znam sa cime bih mogao da ga uporedim da dam primer onima sto ga nisu gledali.
Dobra komedija, opiceni likovi. Davno sam gledao, ali mozda bude neki rewatch u buducnosti.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)