Berserk
#31
Perfektan anime,dugo vremena sam se kanio da ga pogledam i kada sam ga pogledao kasnije mi bilo krivo sto to ranije nisam ucinio,par poslednjih epizoda.............EPIC Big Grin
Reply
#32
Odgledao sam sva tri filma. Nisu toliko loša kol'ko se pričalo. Malo mi je bezveze bio 3D efekat likova, ali sam se navikao. Treći deo je najbolje odrađen, plus su dodate neke scene. A što se tiče seksa, ima ga više nego u anime seriji (i bolje je prikazan Blush).

Verujem da će snimati još pošto, kao što je i pisalo na kraju filma, This is only the beginning

A tu je i pesma od Susumu Hirasave, koja je zarazna kao Forces


Reply
#33
Da pesma ima taj smek ioako je tempo malko sporiji.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#34
Ne znam, meni se ti filmovi isključivo nisu svideli baš zbog te muzike. Nijedan soundtrack mi nije bio "awesome!"
Forces je i zamenljiv(relativno), ali Murder... teško.

Uz to, preteran i dosta loš CGI. Naravno, neću se žaliti na to ako naprave filmove za sve arcove haha.
Ovaj naslov je ipak "daj šta daš".
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#35
CGI u ovoj trilogiji na trenutke izgleda sjajno , ali uglavnom izgleda uzasno fake XD
Reply
#36
Odgledah(bolje receno sprzih) 3 filma na eks i mogu reci da mi se dopadaju,mada sumnjam da cu ih gledati po zilion puta kao sto sam gledao originalni anime.Podseca me na produkcije tipa Igra tronova,Kalifornikacija,Walking dead i slicno koje neosetim nego bukvalno odgledam u cugu dosta epizoda.
Sto se tice same animacije kao sto je vec napisano u prethodnim postovima nekada je lepa koliko moze za tu vrstu cgi ,a nekada je jednolicna i puna nekog bljestavila na trenutke ali moze da prodje dokle god me prica drzi.
Muzika/zvuk su vise filmski nego animeovski (ako ima nekog smisla).Uvodni ost Aria vadi filmove zato sto na samom pocetku daje smek koji je imao originalni Berserk.Isto se slazem da sam soundtrack nije bio awsome i wow,nekako je bio blag i vise je bio tu da isprati scene dok je u originalnom animeu zvucna podloga vise strasnija i mracnija.
Takodje mi nije predstavljalo problem sto scene i radnja u filmovima ne prate mangu 100%.Nisam manga hardcor fan pa da anime mora da prati mangu do tancina ili se baca u smece.Dopalo mi se sto ima malih medju scena koje manje vise povezuju radnju kojih nema u originalnoj animaciji.
Sto se tice golotinje u filmu ,nesto se nesecam da su u originalnoj animaciji na ovaj nacin naglasavani detalji u scenama(mada ko zna mozda je maj drti majnd vise primecivao detalje).
Iskreno se nadam da ce da bude bar jos 2-3 filma zato sto se 3. deo zavrsio sa blagim clifhangerom.Sve u svemu iako je anime dobio novo "odelo" dopao mi i treba ga odgledati ako zbog icega zato sto je madafakin Berserk.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#37
Imam poteškoća sa prevodima za ovaj anime...
Kada skinem prevod za bilo koju od epizoda u paketu se nalazi 5,6 titlova...
Posle probavanha svakog dolazim do zaključka da mi ni jedan ne odgovara
''Yellow-Flash'' je grupa čiju sam verziju skinuo, najbolje su ocenjeni, nemoguće da se ništa ne poklapa...
Predlog za poboljšanje sajta:
Da u opisu prevoda stoji za koju je verziju, ukoliko ima više prevoda za taj anime, pozdrav...
Reply
#38
http://www.bg-anime.info/2013/12/berserk...erija.html
Reply
#39
Uspeo sam nekako da naštelujem jedan od prevoda tako da valjda neće biti problema..
Već imam skinuto sve 720p tako da neću skidati ovaj 100Mb mkv ali u svakom slučaju hvala i znam za ubuduće..
Ako opet bude bilo problema gledam sa eng sub, nmg se nerviram više..
Reply
#40
Odličan anime. Kraj psihološki napucan, neočekivan, da padneš na guzicu. XD

Čitam mangu, oduševila me. Crtež je odličan, scene sirove i bez cenzure. Također, meni jedna od najboljih ljubavnih scena B i K... nije stavljena u središte radnje više onak usput, prelijepo Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)