Berserk
#11
Solidan je, ali daleko od toga da ga smatram remek-delom kao neki. Toungue
(2013-03-15, 02:52)E*R*M*I*N Wrote: Odlican soundtrack u animeu... Dođe mi s vremena na vrijeme da se navučem na "Forces" i da slusam po nekoliko sati bez prestanka XD

Onda je ovo za tebe
http://www.youtube.com/watch?v=EoJgkgRxUfc
Toungue

Fantastičan je OST.
Reply
#12
može dobro da dođe kada se neka da o5 čitala manga z početka, mda ja više vilim murder temu, stravim je na repeat na aimp-u i udri
Reply
#13
(2013-03-17, 16:18)Sagara Souske Wrote: Solidan je, ali daleko od toga da ga smatram remek-delom kao neki. Toungue
(2013-03-15, 02:52)E*R*M*I*N Wrote: Odlican soundtrack u animeu... Dođe mi s vremena na vrijeme da se navučem na "Forces" i da slusam po nekoliko sati bez prestanka XD

Onda je ovo za tebe
http://www.youtube.com/watch?v=EoJgkgRxUfc
Toungue

Fantastičan je OST.
Haha baš sam preko tog videa i slušao prije neki dan ... Pustim to i čitam mangu XD
Zaboravim da sam upalio nakon nekoliko sati...Ludilo XD
[Image: sig18.png]
Reply
#14
Odgledao sam ga i svideo mi se onako. Očekivao sam više. Onaj kraj je stvarno bio ono 'Šta bre, ovo nije kraj'. Planiram da odgledam i one filmove, ali vidim sad da suj oni samo remake animea. Moja ocena 7/10, vredi da se pogleda.
Ako ništa drugo, "Tell Me Why" je moj novi ringtone.
Reply
#15
Pa dobro ,meni je najbolji,masterpiece ..Umesto filmova ,mozda je bolje da procitas mangu,od pocetka,posto nije bas ista kao anime,imaju neke stvari koje su kasnije bitne,a nisu pomenute,..I to uopste nije kraj(mnogo je psiho kraj ),prica se nastavlja i svasta se desava posle toga,necu nista da pricam,da ti ne pokvarim dozivljaj Big Grin
Mada mene najvise nervira sto ni manga nije zavrsena i pitanje je kad ce da se zavrsi..
Reply
#16
^Znam za mangu i znam da je broj jedan. Ali ne verujem da cu poceti da je citam.
Reply
#17
Signature i Avatar dovoljno govore.
[Image: berserk_guts_signature.jpg]
Reply
#18
Najbolja manga ikada, nema bolje.

Anime je super ali je mnogo skraćen, mi koji i dalje čitamo mangu tj koji smo pročitali deo do kog se završava anime, mogli smo primetiti raznih scena iz mange koje su isečene tj izbačene iz animea.

Nikada mi nije bilo jasno zašto, ali kad je manga sama po sebi odlična i ništa ne bi trebalo da se izbaci.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#19
@Nightwalker: Zato sto je drugacije kada imas mangu kao medij i anime. Druga stvar je citati strip o kasapljenju, silovanju i slicno, a drugo je uraditi to u vidu filma ili u ovom slucaju anime koji ce da se prikazuje na televiziji. Ona scena kada onaj demon pokusa da siluje Kasku pa mu Gats odsece jelte piiiiiip sigurno cak i za japance nije smatrana prikladnom da se prikaze na televiziji. Da ne pricamo da jos teze da ce uraditi scene sa onim priestom apostolom sto sve zive kaznjava i muci. Tu stavise imamo citava orgijanja sa onim jarcem, tako da ne verujem da ce to bas moci da prikazu u anime verzijama. Imajuci u vidu da je u tom periodu jos bilo koliko toliko slobode, verujem da je i bez tih scena verno ispratio mangu. Vrlo malo scena je izbaceno kad pogledas sve u globalu. Zlostavljanje Gatsa kao klinac, ovaj gore pomenuti demon i naravno sam kraj eklipse koji nije priikazan, vec je stao taman kada bi trebao da se pojavi Gaiseric, sto mi je malo zao sto nisam video Smile A ovo ostalo, pa ono, manje vise mislim da nije nista vise izostavljeno. Izuzev pocetka koji je za nijansu drugaciji, jer nema Pag ili Pak kako se bese zove onaj Fairy Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
@ELeran
Da su sve to ubacili i nastavili anime ,to bi bio ubedljivo najbolji anime ikad,mogao bi komotno da se uradi Berserk kao Game of Throne,kakav bi to spektakl bio XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)