Hikaru no Go [Raph95 & GoKu]
#1
U čast napisanih 1000 postova na forumu.
Hikaru no Go

[Image: 3056710.jpg]
[Image: 1_bmp12.jpg][Image: 2_bmp11.jpg][Image: 3_bmp11.jpg][Image: 4_bmp11.jpg]

Vrsta: TV serija
Broj epizoda: 75
Status: Kompletiran
Žanrovi: komedija, igra na tabli, šonen, natprirodni
Trajanje epizode: 23min
Cenzura: G

Dvanaestogodišnji dečak Hikaru Šindo na tavanu svog dede nalazi tablu za go i u trenutku kada je dodirne, njegov um zaposeda duh drevnog igrača goa, Fuđivara no Sai. Obzirom na to da samo Hikaru može da ga vidi i čuje, Sai moli Hikarua da ga izvede u salon za go. Tamo nalazi dečaka po imenu Akira Toja, protiv kojeg Sai (preko Hikarua) igra partiju. Sai ga lako pobeđuje, ali ono što Hikaru ne zna je da je Akira najbolji mlađi igrač za kog se očekuje da će postati meiđin. Ubrzo i sam Hikaru postaje zainteresovan za igru, i pokušava da nadmaši Akiru, dok Akira istovremeno pokušava da nadmaši Hikarua, ne znajući da se zapravo bori protiv Saija... Tako počinje priča o odrastanju, prijateljstvu, rivalstvu i - naravno - gou.

[Image: chart_10.jpg]

[Image: hikaru10.jpg][Image: hikaru11.jpg][Image: hikaru12.jpg][Image: hikaru13.jpg][Image: hikaru14.jpg]
[Image: hikaru10.png][Image: hikaru15.jpg][Image: hikaru16.jpg][Image: hikaru11.png][Image: hikaru12.png]
Reply
#2
Pa dobro bre, jeste li vi normalni? XD Koliko li ste se samo projekata privatili? Al' šta ću, moram da vam pružim podršku, tako da, samo napred Big Grin
[Image: steinsgate.png]
Reply
#3
Pa pošto nam/mi/mu ide lepo, što da ne Big Grin
Reply
#4
Ti bese i dalje ides u skolu? Koja ono bese pocinje nesto uskoro? XD
Ali ne brini necu tebi nista da spominjem kad zabagujes sa obavezama, nego Gokuu koji te uprego ko mazgu XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Ma nisi me trebao ni potpisivati ovde i nije neki posao pregledati Anime, posebno sto onaj ko prevodi dobro to radi.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#6
@Pegla: Goku je kriv za sve Big Grin
@Goku: Ne, poslednji check mnogo znači. To što sam prvu epizodu i sam pogledao 5 puta pa je imalo malo grešaka ne znači da će preostalih 74 biti takve XD
Reply
#7
obaveštenje o tipu cenzure stoji, a koja je fansub grupa ne

nzm što ne uzmete nešto od 12-13 ep ili 4-6Vol (manga) nego sve nešto ogromno
Reply
#8
^ Zaboravio sam da stavim fansub grupu zato sto nije nijedna fansub grupa, u pitanju je RAW verzija, jer ne postoji dobro tajmovana verzija, zato radim SVE od pocetka, dakle prevedem u notepad pa tajmujem. Mozda jednog dana raskucam i engleski prevod da ga okacim negde, on bar ima spellcheck XD Stavicu kasnije torent odakle treba da se skine~
Reply
#9
@Zoro
Isto sam mu i ja rekao. Bolje nek prevede 6 serija po 13 epizoda, taman malo izmesa zanrove i ne smori se.

Ali dobro, HnG je kul, gledao sam i anime i citao mangu tako da generalno podrzavam projekat Smile
Reply
#10
^ Hmm, 75 epizoda me ne sprecava da prevedem i 13*6 XD Pa da Pegla dobije nervni slom Toungue
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)