Berserk Sihronizovan! Uskoro
#11
fino, ali ovo sinhronizacija buni ljude. sad, da li ti/vi radiš/te fansub ili fandub?
#12
Jako ambiciozan projekt, cekamo da vidimo Big Grin.
[Image: forumrulesi.gif]
#13
vuce ocekuj mene da dajem glas nekom liku. Wink
ako bude problema sa uklapanjem glasova ja cu isto nesto da odradim a vidi i sa mickom. Smile
pa ako bude dobro nek bude ako ne jbg Big Grin
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#14
Vazi Pavle,razgovarao sam sa Mickom i pomoci ce mi u mom projektu,i pre svega da stavim tacku na sve one koji su zbunjeni ja radim FANDUB a ne Fansub.
I ne samo ti Pavle nego bilo ko god hoce da pozajmljuje glas neka se slobodno javi meni.
#15
opusteno nacice ti micko clanove pa cemo raditi a ovde ako ti se neko javi jos bolje Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#16
baciće se pogled, čisto smeha radi i to ako mi bude baš dosadno
#17
Neka neko doda N u naziv topika... sihronizacija ( nadam se da je bio samo typo ).

Inace ne, necu gledati dub - cak ni da se smejem.
[Image: promo_sig05_smaller.png]
#18
od kud znate da ce te se smejati? XD
mozda bude dobro inace ja cu da mu pomognem zato sto se poznajemo pa ako mi se ne svidi prekidam a i on ce verovatno tako da ovo ako ispadne dobro idemo dalje ako ne nista.
ali sto se mene tice ne podrzavam ja sinhronizaciju nekih ozbiljnijih animea posto se to uglavnom upropasti ali anime kao db ili granzort mogu da se urade. Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#19
Pa podrebna je neka vestina u davanju glasova (da glas bude dovoljno visok ili dubok da se lasovi podele odgovarajucim likovima da se poklapa sa otvaranjem usta tj taming da bude dobar )
PS:Otidjite na crtaci.info ako su vam potrebni glasovi
Don't need it ,to cool
#20
Ljudi ovo je zaista jedan od najboljih anime,nije da ja to kazem nego to se zna.Imate na raznim anime sajtovima liste i tu mozete da vidite.
Ali necu sad o tome,nego ovaj anime bi trebao da ispadne dobro (to je moje misljenje) ja ne zelim da zvuci solidno niti nesto blizu toga,ja zelim da bude odlican fan dub,ko hoce da se smeje neka se smeje,ali
onaj koji me shvata ozbiljno,a zeli a i ne mora moze da se javi da daje glas.
Predpostavljam da ce do kraja godine biti bar 5 epizoda,ali to jos nisam siguran,jer sam ja uglavnom zauzet ali nameravam prvo da uradim jednu epizodu i ako bude dobro objavicu,a ako bude lose onda
sta se tu moze.Vredi pokusati.




Users browsing this thread: 1 Guest(s)