Persona 4 The Animation
#11
U pravu si. Pogresno sam sklopio recenicu. Nije filer, nego je jednostavno izmenjena radnja u odnosu na igru. I dalje se budzi Social Link, ali je druga prica. Nema drame oko toga sto ne pustaju Kou-a da igra kosarku, vec nema love drama kako on voli Chie, a njega voli menadzerka. Jedino me razocaralo sto nije bilo ovoga
2:15
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
I u igri ima love drame, no, kada bi detalno prikazali sve social linkove (detaljno) bilo bi potrebno jos najmanje 25 epizoda.
Reply
#13
Nije los anime, bio je ok do kraja, jedino ko me je iritirao do pip je onaj Kuma medvedic sa Usopovim piskavim glasom, shotgun i u glavu! XD Ostali su ok Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#14
Presao persona 3 na psp-u nekoliko puta XDDD TOliko mi se svidila igrica, da sam je nekad igrao i po 8 - 9 sati na dan. Nažalost pesrona 4 nije izašla, pa nju nisam igrao. Međutim definitivno ću pogledati anime.
[Image: Elfen_Lied_signature_by_lefiath.png]
From all anime i watched Elfen Lied is the best one!
Reply
#15
Sta fali Kumi? Kuma je bas sexy lik. Najlepsi bishounen u anime istoriji XD
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#16
Ne fali nista liku kao liku, kuma. Fali njegovom glasu, kuma Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#17
UIUIUIUI
Ja volim sve likove, a Kuma je kralj. Smile
GYAKU
Reply
#18
Eto bas sam nedavno zavrsio ovaj anime, zajedno sa novim endinzima i bonus director's cut epizodom koji su izasli nedavno. Anime mi nije nesto preposebno ali previse sam uzivao u njemu, nesjecam se da sam se toliko smijao gledajuci anime. Naravno spotlight je 15 epizoda, u kojemu glavni lik pokaze da ima veci swag od velebita, naravno to radi tako da pozira na naj Yaoi nacine ikada, ne spominjajuci Fate/stay dartooo strike (uber sexy)... ali da Kuma-san je nesto nezaboravno... takodjer kao onaj velebni plot twist sa Naoto, nakon gro harema takve stvari se obozavaju :3
Suckam u gramatici, overusam italike i boldove od 2001.
[Image: 29w5zk5.jpg]

[Image: Naga.jpg]
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Reply
#19
Feil ovaj anime sam skoro poceo da gledam, odgledo sam par epizoda i zaboravio kako se anime zove Smile, a moja sestra namestila da mozila nepamti istoriju i smor vec desetak dana lupam glavu od sto kako se zove i sad vidim XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#20
Pre nekoliko dana sam odgledao i No one is alone, bonus epizodu sa pravim krajem. Isto kao ostatak serije, malo zbrzano i izmenjeno, ali je suština tu i meni se mnogo dopada. Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)