Neon Genesis Evangelion
#61
Milim da eva nije toliko popularna samo zbog tog kraja
bar ne ako se ja pitam Smile

bilo je tu još nekih scena delova koji su zaslužili da ostanu zapamćeni likovi su veoma interesantni
svako na svoj način (da čak i Shinji čak je i on ponekad interesantan)
meni su likovi držali veći deo dešavanja ne toliko radnja iako je i to sasvim bilo na visokom nivou
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#62
Ok moram priznati da me je REI bila totalno hipnotisala kao lik Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#63
Uh likovi drze po meni glavnu ulogu u anime-u. Najsmesnije scene su mi kada Asuka dodje i kada se Asuka i Shinji svadjaju. ROLING ON FLOR Big Grin. Mislim da su ubacili dosta stereotipa ali meni je svakako anime naj naj nesto. Animacija me je ostavila u cudu s obzirom kada pogledamo da je anime radjen 1995 a danasnji mnogi nemaju ni priblizno dobru animaciju kao i ovaj anime. Prica extra sa sve zamrsenim stvarima. Mislim prepiranje oko toga sta je Shinji jel gey ili je bioseksualac ili je normalan je nesto sto ni sada ne shvatam. Prvo mi se cinio kao neutralan posle kao perverznjak kasnije kao gey (iako je po Sagari to bioseksualno) mislim zaista ne znam sta da kazem. Anime kada sam pogledao bio sam ovako O_o. Sta li se dodjavola desilo. Najgore od svega je sto sam vecinu price iz prve shvatio ali kraj me je zabezeknuo pa sam anime gledao jos 3 puta zaredom i posle Code Geassa jos 2 puta da utvrdim gradivo XD.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#64
Mene je strasno nervirao taj mali cmizdravac Shinji. I iskreno sam se nadao da ce ga njegov PSIHO cale skenjati. Ali nista od mojih snova.... E to sam ja ( BAD BOY ) zauvek XD
Reply
#65
Mislim da sam ovde jedini kome je Shinji bio ok lik...i ne znam sto je svima Shinji takav kriminalac...mali je skroz ok...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#66
Shinji je ok. Jes da je malo preterano neodlucan i da malo nervira onaj njegov trip da je najpametnije sto moze da uradi to da ne radi apsolutno nista, ali ipak je on samo dete od 14 godina na izuzetno losem mestu u izuzetno lose vreme.

Ali Gendo je ubedljivo najjaca faca u seriji. Sta vise, Gendo je verovatno medju najjacim facama u bilo kojoj seriji, ikada Big Grin.
[Image: b98unk.png]
Reply
#67
Neko ga voli neko ne uvek bilo i bice. Razlike u misljenu su normalne pa svako ima da reaguje drugacije.
Reply
#68
Gendo jeste upečatljiv lik kao i Asuka i Misato
njih dve su veoma kompleksni likovi koji nemogu da se shvate baš tako lako
posebno Asuka koja baš ima nekih problema
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#69
Ja Shinji-a ne volim ni malo. Ne kontam tog lika XD. Kako god neki ce ga voleti uvek a neki nece.

@Dr Watson, ko je bese Gendo? Ne mogu da se setim.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#70
(2009-05-13, 09:39)CodeGeassC.C.isBest Wrote: @Dr Watson, ko je bese Gendo? Ne mogu da se setim.

Gendo je Sinjijev cale.

[Image: 1zp18ie.jpg]

Big Grin
[Image: b98unk.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)