Neon Genesis Evangelion
#51
Što se t iče odnosa otac sin pa Shinji jeste prilično jadan i nesposoban
i samo zato što upravlja tu evu koju upravlja je i uspevao da uradi sve to
ali on jeste samo veoma usamljen i traži pažnju to je sve nije nikad uspeo da nauči da bude čvrst
a i njegov otac je ako se dobro sećam samo jednom pokazao neku emociju tokom cele anime-e i filmova
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#52
Nije samo jednom parr puta ali nista prema Shinjiu.On ipak vise voli Rei Ayanami.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#53
Odgledao sam i End of Evangelion. Na kraju samo: "Sta ovo bi". Mnoge stvari mi nisu bile jasne sve dok nisam izguglao. [spoiler]Cak sam i otkrio zasto je Shinji davio Asuku u poslednjos sceni[/spoiler]
Mada imam jedno pitanje... Sta je zapravo organizaciji Seele pravi cilj?
Reply
#54
(2009-02-17, 16:21)Sagara Souske Wrote: Odgledao sam i End of Evangelion. Na kraju samo: "Sta ovo bi". Mnoge stvari mi nisu bile jasne sve dok nisam izguglao. [spoiler]Cak sam i otkrio zasto je Shinji davio Asuku u poslednjos sceni[/spoiler]
Mada imam jedno pitanje... Sta je zapravo organizaciji Seele pravi cilj?

Ako si odgledao Elfen Lied?

Ima dosta tih krajeva u animeima gdje nam autor ostavlja... da malo mastamo ne?
Neki bi ti nazvali mrljav kraj ali dobro...
[Image: hardug2.png]
Reply
#55
Ne znam ovako ja mislim oko Seelea:

Oni koriste organizaciju Nerv da odstrani sve "Andjele" i onda kada svi nestanu da uniste ceo svet ili nest tako valjda.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#56
(2009-01-27, 18:56)PicoLord Wrote: Morao sam ponovo posle nje da pregledam Gurren Lagann da mi vrati malo vere u ljude XD

Neverovatno, ali isto sam, od reci do reci, rekla jednom drugaru nedavno Big Grin.

Uzgred, izasao je novi trejler za Rebuild 2.0, i deluje fantasticno (bar meni): http://www.youtube.com/watch?v=1iTor7Tf_Y4

Bas me zanima kolko je ova nova pilotica spricana u mozak XD. Posto svi znamo da je nemoguce biti pilot Eve, a nemati emotivni bagaz velicine Rusije.
[Image: b98unk.png]
Reply
#57
E zato su autoru i pretili cak smrcu zbog " nelogicnog " kraja. E to je ono sta ja govorim VAU pocetak i STA SAM JA BRE OVO GLEDAO kraj. Nazalost EVA je unistena doticnim krajem.
Reply
#58
Po meni nije. Kraj postoji. Moze se sve zakljuciti o anime-u unutar njega. Zato je on i psiholoski da te zaboli glava i da nisi bas u stanju da lako sve shvatis. Evangelion nisam razumeo u pocetku (kao i vi taj njegov kraj), ali kasnije je sve izaslo na videlo. NPR objasnjenje imate u 3 epizodi i taj deo spojite sa objasnjenjem iz 16 i kao treci iz 24 i mozete saznati sta je u stvari u pitanju. Naravno oko ovog anime-a mislim da se najvise mozemo prepirati s obzirom da je toliko zamrsen da svako ima drugaciju predstavu o njemu.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#59
(2009-05-11, 11:22)Last Exile Wrote: E zato su autoru i pretili cak smrcu zbog " nelogicnog " kraja. E to je ono sta ja govorim VAU pocetak i STA SAM JA BRE OVO GLEDAO kraj. Nazalost EVA je unistena doticnim krajem.

Skoro sam procitala negde da mu nisu pretili smrcu ni zbog televizijskog kraja, ni zbog EoE, nego zato sto je pola Death and Rebirth-a bio samo klip sou, a svi su ocekivali nesto vise. Postoji neka prica da je sav taj hate-mail posle ubacen u onaj zadnji deo End of Evangelion-a kad svakakva slova bljeskaju po ekranu Big Grin

Sto se tice kraja, vise mi se dopala EoE verzija, ali i TV kraj mi je bio dobar. Doduse, tu ne vredi mnogo raspravljati, potpuno razumem i ljude koje je kraj razocarao @_@.
[Image: b98unk.png]
Reply
#60
Kontam da je anime postao hit i da je cela franzshiza evangelion-a nastala upravo radi tog kraja, da nije takvog kraja kakav jeste anime bi bio prosecan i klasican kao i svi ostali...meni se licno nije svideo kraj zato sto je nastupio iznenada i zbrzan je, ali opet fascinantno mi je sto sam poslednje dve epizode gledao ihahaj puta i opet je bilo...wooow hey director I want some of that weed too XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)