Naruto [Anime]
#1
Pa, dobro, da se malo pospem pepelom....Nedavno sam na jednom od topica neizravno kritizirao Naruta, zapravo, izrazio sam prilicnu skepsu prema njemu....No, nedavno sam rekao, idem ipak pogledat taj anime malo intezivnije i.........Navukao sam seSmile. Inace, nikako ne volim anime s puno epizoda, no mislim da cu ovaj pogledatiBig Grin. Ima zaista nesto u sebi, sto ga vise gledam to me vise vuce, hehe.... Eto, toliko o tomeSmile
Reply
#2
anime ti je ko droga ima da se navuces ki lud!
Reply
#3
hm, mislim da imam tu dvadesetak epizoda, ali nisam ništa od toga još gledao.
[Image: harpy211.png]
Reply
#4
ja imam 201 epizodu naruta i 27 naruto shippuuden sve sam pogledo i ocu jos jel je vau
Reply
#5
može malo više o tome. O čemu se radi, čega ima i sve to
[Image: harpy211.png]
Reply
#6
ni ja se nikad nisam bas angazirao oko toga, nemam pojma o cemu se radi
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#7
Ha, ha... evo, javlja se veliki fan Naruta Toungue Samo da vas sve upozorim... većina ljudi koja počne gledati Naruto, sigurno se navuče... poznam ih već nekoliko...
Naruto ima 135 epizoda + 85 epizoda fillera, što bi bilo 220 epizoda... i naravno Shippuuden [što bi bio drugi dio Naruta - dešava se nakon 2 i po godine od regularnih epizoda] koji ima do sada 28... Epizode izlaze svaki petak, naravno s iznimkom svako toliko...
Eto, ... za više informacija o samoj radnji možete pročitati na mom i sestrinom blogu --> kekkeigenkai.blog.hr Big Grin
[Image: sig2t.png]
Reply
#8
izgleda dosta ludo kad sam pogleda sve ove slike na blogu, na pocetku mi je izgledalo djecje (iako japanci imaju jako cudan smisao za djecje)
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#9
Vjeruj mi, zbilja nije dječje... iako tu animu svrstavaju u neku polu dječju kategoriju (oko 12- 15 god), ja je ne bi tamo svrstala jer je relativno puna nasilja i radnje koju djeca od 12 godina ne bi skužili... I da, slažem se s onim da Japanci imaju jako čudan smisao za dječje =)
[Image: sig2t.png]
Reply
#10
mozda se i zakacim... ali moram se suzdrzat... pocela je skola Smile
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)