Naruto [Anime]
Iskreno, nisam ni očekivao da će biti nešto bolje od ovog.
-- bludni tata mata -- 
Reply
ja nisam gledo jos od prije nego su poceli filleri opet, tako da nista me ne iznenaduje, ne kuzim kako im ovo uopce ike novce moze zaradit, tko je tu toliko lud...

zivi uzas
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Bilo bi najbolje da se napravi remake,kao sto se dogodilo sa FMA,i da naruto preuzme drugi studio koji ce bolje napraviti naruto
Reply
kad ce vise taj naruto zavrsiti, mogli su lijepo zavrsiti sa narutom ove sedmice jer ce ova epizoda koja ce se prikazati adaptirati 700 chapter, i onda ce nakon toga biti epizode o narutu i hinati,sasuke i sakuri, gaarri i shikamari , jiraiyai i kakashiju

480 NARUTO.HINATA Filler 2016-10-20
481 SASUKE.SAKURA Filler 2016-10-27
482 GAARA.SHIKAMARU Filler 2016-11-03
483 JIRAIYA.KAKASHI Filler 2016-11-10
Reply
Nema veze, hoću da vidim kako su se Sakura i Sasuke smuvali Smile, a i malo NarutoxHinata nije na odmet. Big Grin
-- bludni tata mata -- 
Reply
Šta se dešava sa anime-om, Naruto sa zombijima. Kišimoto se prevrće u snu.
-- bludni tata mata -- 
Reply
Zombiji još mogu proći. Najgore je šta sad ispada da su svi vanzemaljci Big Grin

Što se kraja tiće
samo ću reći, Naruto dobio novu ruku a Gai ne može dobiti novu nogu, haha RIP GAI sensei, nisi toliko važan. Kishi ima talenata za manje prčice, ali ih ne znam povezat. Kaguya iz svemira i ostalo je totalno bezveze. Obito je među najboljim likovima. I manga se trebala za zvati kakashi ili obito, jer očito, oni imaju priču iza svega nego naruto i sasuke.
Baš me zanima dokle će ići taj naruto. A i boruto uskoro izlazi lol.
Reply
Fala Bogu da je zavrsio Shippuuden,a ovaj boruto je solidan i radnja je predvidljiva
Reply




Users browsing this thread: 4 Guest(s)