Eden of the East
#1
[Image: eden_dvd_0416.jpg]
Tip serije: TV
Broj epizoda: 11 + film
Žanr: Drama
Studio: n/a
Godina: 2009

22. novembra 2010. god. deset raketa pogađa Japan. Međutim, ovaj teroristički napad bez presedana, kasnije je nazvan "Nemaran ponedeljak", prošao je bez žrtava, i ubrzo je zaboravljen. Potom, tri meseca kasnije... Saki Morimi je mlada devojka trenutno na maturskoj ekskurziji u SAD. Taman kada je stigla ispred Bele Kuće, upada u nevolju, i samo je inenadna "intervencija" jednog njenog zemljaka spašava. Međutim, ovaj čovek, koji se predstavlja kao Akira Takizawa, je potpuna misterija. Izgleda da je izgubio pamćenje i potpuno je nag, osim što ima u jednoj ruci pištolj, a u drugoj (čudan) telefon. Telefon koji ima 8,2 milijarde jena na računu....
Info preuzet sa :Animeoverdose
Originalna fansub grupa : gg
Don't need it ,to cool
Reply
#2
Koji ti je ovo projekat po redu?
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#3
4
jedan sam odustao pre nego sto sam se ovde prijavio
drugi sam jel me alex5ko ispalio
a beck tesko je naci slova koja podrzavaju latinicu
Don't need it ,to cool
Reply
#4
Uzmes font tahoma, ili arial. Moze bilo koji koji ti je bio u kompu i koji ti nisi instalirao. Veoma je tesko naci fontove koji podrzavaju latinicu osim onih koje vec imas na kompu i pro fontova koji se placaju.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#5
kao sto rekoh prethodni put, ali ti ocigledno ne citas svoje teme koje zavrse u kanti, imas vec dva najavljena projekta, od toga smo dobili jedan prevod, i iako sam svestan da ne mogu niti pokusavam da ti zabranim da nesto radis, mogu da ti zabranim da najavljujes novi projekat na ovom forumu, jer bas i nisi pokazao da mozes da uradis toliko stvari.
Ako imas nesto da odjavis od prijavljenih projekata, odes lepo na doticne teme i napises, odustao sam od ovoga i to je to.
Dok tako nesto ne uradis, nemoj da pravis nove najave...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
sad je sve kul.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
ovaj cu zavrsiti ako nezavrsim necu vise raditi prevode
Don't need it ,to cool
Reply
#8
iz tvoje tastature na forum, sa foruma u moju bazu podataka i sad te drzim za rec Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
slobodno me drzi posto sam cvrsto odluci da dok ovo nezavrsim ne pocinjem novi projeka Big Grin
Don't need it ,to cool
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)