Macron One
#1
Sta da vam kazem, dosta stara serija, mnogi nikada nisu culi nista o tome, ali mogu da kazem, 80'te, 3kanal i predskolski dani, a posle i skolski, jedna od omilenih anime serija iz mladalackih dana. Moje odusevljenje se pojavilo onog trenutka kada sam nasao ovu seriju na torrentu, pa ko voli neka izvoli, evo linka:

http://btjunkie.org/torrent/Macron-1-01-...597dfb8383
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
Eh... istina dobri stari dani.

Samo mi je zao sto su ustvari iskasapili 2 jap serije i napravili Macron, koji kao rezultat ima jako puno nelogichnosti i sl.
Mada je muzika bila quul... ubacivali su razne pesme '80 za glavne teme, kao sto su :

Tears for Fears - Everybody wants to rule the world
Phil Collins - Sussudio
Ray Parker Jr. - Ghostbusters
Eddy Grant - Electric Avenue
Stevie Wonder - Superstition

I dosta drugih... a uvodnu špicu je izveo "Frankie goes to Holywood" ako se ne varam Anime

Zanimljivo je i to da su producenti Haim Saban i Shuki Levi... jedan od kojih je producirao godinama kasnije moćne rendžere XDD

Takodje, ljudi koji su gledali Robotech ( ceo, 85 eps ) ce videti da ima voice-actora koji su isti za ova dva naslova Smile
Recimo :
Kyron = Prince Ainharn
Yellow Dancer = Jason

to je koliko sam ja primetio Smile
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#3
Muzika je bila MTV fazon... sta da kazem, znaci jedva cekam da dodjem kuci i odgledam sve!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#4
evo OP - ako nekoga interesuje kako je izgledalo Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=CifO5wXMI7w

a inace... Macron one je rezultat kombinovanja Sengoku Majin Goushougun i Akuu Daisakusen Srungle

Nazalost ovaj naslov ima samo sentimentalnu vrednost jer smo ga ( neki od nas ) gledali ko klinci i oduševljavali se... ipak je to anime - animacija i crtež.

Evo sta kaze jedna kratka review na IMDB o ovom naslovu :

This is probably one of the worst things I put in my VCR since the Celebrity Kids (who also released Macron 1 on video) dub of Macross: Clash of the Bionoids. Remember when Carl Macek put together 3 unrelated animes together to make the Robotech TV series? This is worse. Two unrelated animes, one of which is named GoShogun, are spliced together through shoddy editing.

Here's the plot: while attempting time travel, some dude ends up being tossed into a parallel universe, which uses scenes from the unnamed series. This releases some villains into our universe, which uses the GoShogun footage.

For some odd reason, there aren't any sound effects half the time, and a song that isn't played during the show(Something by Bananarama, I think) is credited in the end credits.

It took 6 writers, and still made very little sense. Luckily, I only payed 2 bucks for it.
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)