Detective Conan
#1
[Image: 44233.jpg]

Godina snimanja: 1999-još se snima

Quote:Kudo Shinichi is a seventeen year-old high school detective whom people call the "Modern Sherlock Holmes." However, one night after a date with his childhood sweetheart, Ran, Shinichi witnessed an illegal trade and, caught off his guard, was knocked unconscious and fed a drug that was supposed to kill him... but he woke up and found himself shrunken to a seven year-old. In order to track down the men who did this to him, Shinichi hid his identity and lived with Ran, whose father happened to be a hopeless detective, and with that came a series of murders and mysteries that he must solve.

Hajde ljudi, ko je pogledao nek' komentarise Smile
Mnogo star maratonski anime, crtez mu i nije nesto ali ima "dusu"...
Inace, svakom bih preporucio da ga pogleda ko voli detektivske anime i krimice uopste.
Ranije je bio na nemackom RTL II
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#2
Ja baš pre neki dan stavio da se skida...nek' se skida mesec-dva dana, nije mi frka, ne žuri mi se, ionako imam dosta animea za gledati Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#3
Ja san gleda na na njemačkom RTL-u, bia mi je dobar, mislin da ću ga počet skidat kad kupim novi kompjuter. Pa mislin, crtež nije bija nešto, al nije bija niti loš, samo eto pošto je bio na njemačkom pa nisan baš skužija priču XD
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#4
Jos uvek se emituje na RTL II. Mislim da pocinje oko 12 sati.
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#5
Upravo gledam wikipediu, jer sam se sjetio da sam Conana redovno pratio na RTL II i ak me sjecanje sluzi nikad nije bilo nekog kraja. Stvar ima 538 epizoda i ONGOING je. XD

Slucajevi znaju biti strasno zanimljivi samo me smaralo kad jedan slucaj lome u 4 epizdoe.
[Image: hardug2.png]
Reply
#6
Naravno 538 epizoda. Ja se drzim mange posto je u anime varijanti polovina slucajeva izbaceno ili prskoceno, definitivno manga je much beeter
Reply
#7
Gledao sam nekad pomalo na RTL II. Mnogo dug anime. Ne planiram da ga gledam u skorije vreme.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#8
prije stalno gledalan rtlu.. imam u planu skinut sve epizode nakon sto si napravim prostora na compu.. nasel sam torrent sa dosta epizoda..
jednog lijepog dana cu sve epizode skinut..
[Image: sig.php]
Reply
#9
Je li se završio konačno... Ja sam ga gledao na RTL II koji je pre mesec ili možda dva prekinuo sa emitovanjem ali ne znam na kojoj epizodi i da li je nekad prikazivano nešto novije od toga pošto oni svaki čas repriziraju i ponavljaju a epizode su veoma slične pa se čovek lako pogubi....
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#10
Nije jos XD Koliko znam, sad je aktuelna 544 epizoda Smile
Poenta je u tome sto je do sad mogao da poraste opet u svoje staro telo XD
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)