The Tower of Druaga:The Swords of URUK
#1
E, ovako posto ne prevodim Bleach, pocinjem TToD:TSoU.
Sutra vec ocekujte 1. i 4. epizodu Anime
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#2
E, ovako posto sam dobio engleske prevode od CodeGeassC.C.isBest, imao je on u planu to da radi, ali sam ja preuzeo...
Prevode za 2. i 3. dobijam sutra i cim prevedem ove dve epizode, stizu i 2. i 3.
Informacije cu postaviti sutra posto idem sutra u skolu, ako to ne predstavlja problem...
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#3
[Image: druaganotoswordofuruk.jpg]

Originalni naziv: "Duruaga no Tou:The Sword of URUK"
Engleski naziv: "The Tower of Druaga:The Sword of URUK"
Srpski naziv: Kula Druaga:Mač Uruka
Produkcijska kuća: GONZO
Projekat rađen od: Proleća 2008 do Zime 2008
Broj Epizoda: 12
Žanrovi: avantura, fantazija, romansa



Pola godine je prošlo od kada su čudovišta nestala iz Druaginog Tornja. To se desilo samo zahvaljujući Džilu i njegovim prijateljima koji su pobedili zlog Boga "Druagu". Džil i Fatina preživeli su i počeli su da žive život kakav su oni oduvek želeli i ako ih je kočilo to što su ih Kaja i Neba izdali. Svakako njihov život se ponovo promenio kada su sreli mladu devojku zvanu Kai. Ona traži od Džila da je odvede do vrha tornja, pokazivajući mu strašnu budućnost. Zato Džil kreće u novu pustolovinu kako bi pronašao vrednu relikviju. Glasine kruže da njeno postojanje je na vrhu Druaginog Tornja (koji je bio preimenovan u Gilgamešov Toranj posle smrti zlog Boga Druage). Kako god, kraljevstvo URUK želi tu relikviju za neke svoje ciljeve. Zbog ovoga Jilu će biti potrebna sva neophodna pomoć i u avanturu se neće upustiti sam već sa svojim prijateljima. Ko če prvi stići do relikvije i zadržati je za sebe otkrićete u ovoj cudnoj i novoj pustolovini zvanoj The Tower of Druaga:The Sword of URUK!
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#4
Hah početak me podjseća na Gospodara prstenova Big Grin ali zvuči zanimljivo.
[Image: Shana-2-1.jpg]

Reply
#5
Zanimljiv jeste. Samo ne znam koliko je zanimljivo da se krene od 2 sezone XD. Valjda ce Zaraki uraditi i prvu ako bude hteo kasnije.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#6
Nema problema, samo ce ovo potrajati... Mislio sam da je lakse XD
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#7
Prva epizoda gotova Big Grin
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#8
jel se nastavlja rad na ovom projektu ili da ga brisem sa liste?
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)