Fullmetal Alchemist: Brotherhood
#11
(2009-02-21, 01:54)Perin Wrote: @Sagara: Ti ocigledno nisi dobro procitao naslov ili ne znas sta rimejk znaci. Rimejk je kada se radi isti film, anime ili bilo sta, od pocetka do kraja. A to je upravo ono sto si i rekao i sto stoji u naslovu ovog thread-a. Nemoj se previse pravit' pametan.

Ono sto sam napisao se odnosilo na Dream Omen-a.

Ne verujem da ce upropastiti, zato sto je to ipak Bones studio.
Reply
#12
Očigeldno je da sam pogrešno razumeo ali jeste pisalo u naslovu nova sezona iako je na onom sajtu bila slika alfonsa u onom oklopu ali eto dešava se

Sagara mogao si bar da napišeš da se komentar odnosi na mene to je nešto toliko jednostavno ali opet to nekoristite Anime
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#13
Super, super,
bice nesto od tih japanaca Big Grin
Reply
#14
odlicne vesti Anime ionako me uvek mrzelo da citam tu mangu. a cini mi se da ce sad i izgled likova biti vise kao u mangi, bar ono iz trejlera sto se vidi, ed mi ima drugaciju facu. can't wait Big Grin
[Image: AProgo.gif]
Reply
#15
omg jel mi se čini il je ed malo porastaoXD
sve u svemu nadam se da će biti dobro....prva sezona je super bila a ako ovu ukvare onda su stvarno....niđe im veze-.- Big Grin
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#16
FMA mi spada u top 10 ali meni je ovo glupo što rade, ajde da su uvatili da rade rimejk neke anime od pre 15-20-30 god to mi je skroz OK, ali raditi rimejk stvari od pre par god! I šta sada, anime će pratiti u stopu mangu, pa koga su zanimale te sitne razike odavno je pročitao mangu i biće naravno bolje nacrtan i biće mračniji nadrkaniji, pihhh...
Mislim da ću ovaj anime preskočiti.
Reply
#17
Veruj mi ni meni nista nije jasno, pa nije to staro 30godina! Hajd da rade rimejk Macron One ili Battle Ship Yamamoto, ali ovo.... bla
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#18
Mislite da je njima vazno koji bi vi remake, nijma su samo vazne pare i ko i ostalima. FMA je medju najboljima cjelokupne skupine anime fanova, tak da ce prije napraviti remake tak necega nego neceg sto nije toliko popularno.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#19
@Meneldor

Disagree.

Da se kolko toliko na fanovske zelje ne oslone ne bi ni bilo profita.
[Image: hardug2.png]
Reply
#20
Ja se ipak slazem sa Meneldorom Big Grin upravu je covek 100%.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)