Sada igram...
#11
je da skino sam ga s neta u 4 dana prije oko 2-3tjedna Smile
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#12
Upravo ne igram nista ,,,jel mi netko moze preporucit neki rpg za PC ,da nije neko piiiiiiiiiii ,po mogucnosti japanski ,you know the drill siljaste frizure ,velike oci ali nije obavezno glavno da je japanski , Wink nesto tipa final fantasy ali likovi mogu biti i malo djetinjaste napravljeni ,uopce nije problem ,ali da je igra besplatna i da ne trebam negdje placat za account ,ne trazim puno i mean vidjela sam ja takvih igara ali upravo nemam maste i ne mogu se sjetit Rolleyes
Reply
#13
igrica se zove rapellz vidi samo da li je sa dva l ili sa dva z...besplatna je,slicno final fantasy..gde da je downloadujes nem pojma,dobra je igra,ali malo dosadi posto su questovi poprilicno nezanimljivi...ej ljudi jel neko probao da igra EVE online...citao sam dosta o ovoj igri i da budem iskren,malo su mi odbojne MMORPG igre,ali ovu kontam da bi probao...jel neko probao da igra i kakva je???
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#14
Eleran Wrote:malo su mi odbojne MMORPG igre

Meni su mmorpg ok ,ali najčešće se uživiš na početku dok radiš lika a onda postanu užasno dosadne jer su questovi ubi ovo čudovište ,donesi mi ono ,totalno nemaštovito ,nakon par minuta shvatim da se vrtim u krug XD
Reply
#15
@Eleran: EVE Online je mozda jedini MMORPG za koji sam voljan dati pare, svidja mi se kompletan koncept i izvedba igre. Mozda bas zbog toga sto je prilicno komplikovan, skillove uchis i dok si offline, death penalty je prilicno velik (mozes izgubiti SVE sto si postigao, racunajuci i chara), no zajednica je ODLICHNA, uvek mozes naci mnostvo prijateljski nastrojenih igracha koji su voljni da ti pomognu. Ono sto mi se ne svidja je sto je prilicno tesko za pocetnike ako nemaju nekog da im pojasni ili ako stvarno pazljivo ne prouche tutoriale, no ne mora to uvek biti losha stvar Toungue Ako hoces probati mislim da i dalje nude 14 dana trial accounte.

Rappelz mi se svidja zbog pet sistema (svako moze imati pet-a koji se uz njega ravnopravno bori), ali uzasno sporo leveluju, questovi su prilicno dosadni (a gde nisu) i prilicno je odbojno likovima koji ne kupuju iz item mall-a (ono za prave pare Toungue).

Jedini free MMORPG koji bi prosao moje strict testove je Cabal Online.

@Re-l: wapanese ili engrish? Od engrish igara imas visual novel Utawarerumono (little hentai content, no voice acting), Castle Fantasia 2: Renewal (nije nekakav RPG, ali ima dobru prichu, kao i prethodni naslov) i jos par, a wapanese bih ti preporucio The Spirit of Eternity Sword 2 (odlichan RPG, no za prichu ne znam) ili Ys, no to je vishe action RPG.

EDIT: a ako trazis MMORPG imas Ragnarok Online (i drugi dio), mozes igrati na privatnim serverima.
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#16
Ys je predobar,igrao sam tu igru tj jedan deo ne sećam se tačno koji(ali samo na Japanskom) evo sad je izašla Engleska verzija i moram sad ili odmah da je skinem.



Reply
#17
za EVE Online sam cuo da su modovi ili ko vec varali, mislim da su imali nekakve mape ili nesto sta drugi nisu mogli nigdje naci i slicno!
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#18
Alex5ko Wrote:DMC 4 je izašao za PC pre par nedelja/mesec dana. Nabaviću ga sledeće nedelje mislim da nije prezahtevan, ako ti radi Crysis radiće ti i DMC4.

Da znam! Big Grin
Stvar je... moj PC nemoze ni Crysis dici... a da ne pricam od DMC4 ... Big Grin

Ako ocete da vidite kakve igre moze vas PC da podigne otidjite na http://www.systemrequirementslab.com stranica vam instalira ActiveX plugin koji vam pregleda PC da li moze podignuti igru koju ste izabrali da testirate... i da vam konacne rezultate (npr... moze igra ali na minimum konfiguraciji i slicno... i daje vam isto sta igrica zahtjeva sta vas pc ima...XD .... handy huh?)

Reply
#19
Dzaba sto to pishe kad sam svestan svojih granica...bar sho se kompa tice ^_^ ali very handy
@Gray Fox: sho se tice rappelz mene su upravo ubili u pojam questovi...igra je zanimljiva,sve je lepo odradjeno,ali nema nijednog questa da nije..ubi 5 ovih 5 onih i 3 ova monstera pa se vrati da ti dam nagradu ^_^
inace EVE je medju prvim MMORPG igrama koje su se pojavile uopste...gledao sam dosta snimaka na youtube i izgleda preterano..retko koji space fazon mi bude zanimljiv,ali ovo mi izgleda bas onako na jednom posebnom nivou,bas to sto kazesh,jedna od igara koje sam cak razmisljao da kupim...al mi je laknulo kad je blizzard na konferenciji izjavio da Diablo 3 nece biti mmorpg uh milina ^_^ jos samo da docekam 2010-11 i pizdarija haha...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
Sada igram Medieval 2 total war Kingdoms krstašku kampanju.
istina nisam nikakav vernik i ne verujem u boga ali volim ovakve stvari XD , igram sa Egiptom naravno na čelu sa mocnim Saladinom i njegovom vojskom koja jednostavno razara krstaše i ostavlja ih da trunu u pesku pustinje...
Još kad pozovem Jihad pa na Jerusalim, uh to je žešce teško osvojiti, a ako nemaš odgovarajuću vojsu i razvijenu strategiju izgleda kao samoubistvo. Sreća imam svoju taktiku... he he. Big Grin
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)