AnimeOverdose Forum
Blade and Soul - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-56.html)
+--- Thread: Blade and Soul (/thread-5618.html)



Blade and Soul - Super Freshman - 2014-04-04

[Image: 15zt47.jpg]

Tip: TV
Studio: Gonzo
Broj epizoda: 12(trenutno izašla samo 1)
Žanrovi: Fantazija, Igra, Borilačke veštine...
Quote:Synopsis
Alka is an assassin for the Clan of the Sword. She's on a journey to find the woman Jin Valel, who killed her master Hon. Jin is a demon-like woman who controls the Energy of Chaos and kills without feeling - not unlike how Alka has learned to kill in her work as an assassin. On her journey, Alka encounters three strange women, each great warriors in their own right, and grapples with her slain master's wish that she leave the life of an assassin behind.
An anime adaptation of the Korean MMORPG, Blade and Soul.

MAL

*Obećavam da ću prevesti opis pa ću ovih dana poslati nekom modu da edituje post(trenutno mi je strašno mrsko XD)

Komentar: Za sada prva i jedina epka je bila ok. Nisam igrao igricu, niti sam ikada čuo za istu, niti sam čitao opis animea(samo sam pročitao "An anime adaptation of the Korean MMORPG, Blade and Soul" XD), prema tome očekivao sam nešto na fazon SAO-a ili Log Horizon, da budu zarobljeni u svetu igre bla, bla, no izgleda da ovaj anime nema veze sa tim.

Lepa animacija, sve likuše su lepe, pogotovo glavna XD
Smeta mi previše ženskih likova(nisam muški šovinista Toungue)
Opening i ending je OK.
Nije bilo previše fan servica... Nadam se da će tako i ostati(but sumnjam) XD
Malo-malo više zbrzan kraj... Solidna akcija(the things only girls with big boobs XD)...
Za hejtere Gonza [spoiler]nema robota XD[/spoiler]

Pitanje je šta očekivati od animea koji broji 12 epizoda. Eto ja se nadam da će u sledećoj epki glavna likuša progovoriti više od 3 rečenice XD


RE: Blade and Soul - Yuspawn - 2014-04-04

Odgledao prvu epizodu, prilično je slaba. Ne verujem da ću gledati dalje.


RE: Blade and Soul - ZetaZaku - 2014-04-04

Kako ga jos zovu, Boobs and Swords. Jedan od onih naslova koji se sezonski zaobilaze, doduse barem nije imouto incest crap tier.


RE: Blade and Soul - vele - 2014-04-04

Well, nije baš TOLIKO loš. Jeste da je priča prilično naivna, likovi ne deluju obećavajuće, ali meni je watchable. Plus su animacija i crtež prilično lepi. Ako ništa biće boobs i fajtovi. XD Nastaviću da gledam.


RE: Blade and Soul - vele - 2014-04-15

Pogledao sam i drugu epizodu. Smeta mi što je glavna junakinja toliko prazna i ćutljiva. Bukvalno izgleda kao da je mutava i kao da ne ume da misli svojom glavom. Izgleda da ovo neće biti ni prosečan anime. Fajt na kraju je prilično dobar, tough.


RE: Blade and Soul - Super Freshman - 2014-04-17

Upravo odgledah drugu epku i ono, kao i u prvoj, glavna likuša ako je progovorila pošteno 5 rečenica, kolji me... XD

Elem, kao što sam i provalio posle prve epke, priča je loša ili bolje reći siromašna XD
Ali!
... akcione scene iako su dosta kratke, na visokom su nivou. Uostalom kao i muzika koja ih prati.
Kada sam već kod mjuze, stvarno mi se sviđa ending song. Prija, ono baš...

Bila je simpatična scena kada su je opkolila ona trojica XD

Zaključak je da ću nastaviti da gledam čisto zbog dobre akcije i prelepe animacije(i što ima samo 12 epizoda haha) ;/


RE: Blade and Soul - vele - 2014-04-26

13 epizoda, da te ispravim. Toungue

Posle četvrte epizode nije se puno toga promenilo. Priča je i dalje na istom nivou, dakle ništa posebno. Animacija i crtež mi prijaju, a ni muzika nije loša. Kao što SuperFreshman reče, fajtovi su dobro odrađeni. Lakše padne ovako kad se gleda kako izlazi, da je kompletiran anime verovatno bi ostavio znatno lošiji utisak na mene. Možda bih ga čak i droppovao.

Enivej, za sad jedno 6/10 je moja ocena. Watchable.


RE: Blade and Soul - Super Freshman - 2014-05-05

Pisalo je 12 epki na svim sajtovima kada je anime izašao... Pisalo je tako i posle 3 epke i odjednom, ko grom iz vedra neba, pojavljuje se 13 XD

No, never mind.

Elem, ni posle pete epizode se ništa nije promenilo, osim što pitam samog sebe "Zašto gledaš ovo" XD

Da je kompletiran anime dropovao bi ga bez razmišljanja XD