AnimeOverdose Forum
Kingdom - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-56.html)
+--- Thread: Kingdom (/thread-5264.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Kingdom - Ashaman - 2014-03-19

haha hocu ,ali za sad mi se svidja koncept ima shounen elemenata,ali s druge strane je ozbiljna stvar,nema onog prenemaganja i ostalih gluposti tipa,ne mogu da ga ubijem,barem za sad Big Grin .. I onaj lik u onoj loptici je zanimljiv Big Grin .I samo se nadam da nece da bude onog da snagaa prijateljstva unisti sve pred sobom Big Grin ...Vidim da pisete da ce CGI da se popravi..Inace epizode se bukvalno jedu,evo treba da ucim ,a sad se rrazmisljam da pogledam jos jednu ,a vec sam jutros 4 odgledao ,zaraza Big Grin

RE: Kingdom - vele - 2014-03-19

Heheheh... Dobar je Kingdom, samo što ljudi ne veruju. Da mi je neko drugi osim Elerana rekao za njega, mislim da bih ga droppovao posle dve epizode. Još je Eleran tada počeo da fura Kingdom avatar i sig. XD Moralo je biti dobro, obzirom da su nam ukusi slični.

I da, najjače je što nema "I can't kill him" i tako toga, svaka borba je deathmatch i likovi koji nisu psihopate isto ubijaju a da ne trepnu. Ovo je prvi takav shounen-ish anime na koji sam naišao.

RE: Kingdom - Eleran - 2014-03-19

@Vele: Ma kada se desila ona scena da Xin dodje kod Wang Qi-ja u zamak i onda ovaj magare otvori kapiju i ne registruje ga pa je ponovo zatvori, morao sam da ga stavim kao avatara. Znaci kad god ga vidim, umrem od smeha Big Grin Covek je legenda, svaka scena sa njim je da umres od smeha Smile

RE: Kingdom - Super Freshman - 2014-03-19

Ashaman ti bogami fino grabiš, ja počeo pre gotovo mesec dana i zaglavio na 8-oj epki... XD
...a sviđa mi se, nije da mi se ne sviđa, nego kad sam ludak pa gledam nekoliko naslova u isto vreme XD

Usput, mene Kingdom više podseća na "Igru prestola" ... borba za tron, sukob braće, dečak na prestolu, sve te kuće i kraljevstva...
I da, planinski ljudi se pojavljuju i u Igri prestola u poslednjoj knjizi, kad se udruže sa zakonitim kraljem... Big Grin

RE: Kingdom - vele - 2014-03-19

Borba za tron je samo jedan arc, kasnije su ratovi, bitke, strategije, 1 na 1 fajtovi itd. Big Grin

RE: Kingdom - Eleran - 2014-03-19

@Vele: Pa realno kada pogledas i dalje donekle traje borba za tron, da se tako izrazim, a da ne spoilujem previse Big Grin

RE: Kingdom - Ashaman - 2014-03-19

@Super Freshama
E pa ovo je super anime za tebe,akcija na sve strane Big Grin ..Pa znam tako i ja razvlacim Stand alone complex,evo za dve nedelje 6 epizoda ,ali dobar anime..Veruj mi u poslednje vreme nema dana da nisam gledao anime Big Grin .a,ali sam se sad navukao na Kingdom Big Grin .JOs ako eleran,vele i sajber,kazu da tek krece da bude zanimljivo mogu da zamislim Big Grin. HM pa jeste podseca i na Igru prestola ,epic anime Big Grin ...Sad cim se vratim sa treninga ,nastavljam Big Grin.

RE: Kingdom - Super Freshman - 2014-03-19

^ Dobar, dobar, totalno po mom ukusu! Međutim, ranije krenuo sa HxH pa mi on primaran naslov dok ga ne sustignem Big Grin
A čim ga sustignem, maksimalno se posvećujem Kingdomu Big Grin

Mada, evo i danas odgledah 9 epku i gledaću još jer se polako zahuktava radnja, sledeća epka rat pa me zainteresovalo Big Grin

RE: Kingdom - Ashaman - 2014-03-25

HM odlgedao prvu sezonu,gazim samo ,pauza izmedju ucenja,ma zaraza velika Big Grin .I mogu reci da sam prezadovoljan ,animacija se stvarno popravlja i evo odgledao sam prvu epizodu druge sezone i ono je na totalno drugom nivou i svidja mi se sto sad Xin vec ima oko 17,18 godina i malo je porastao,fali mu jos mase,ali okej je Big Grin ..SVidjale su mi se one strategije i ratovi ,ne znam da li postoji anime ovakvog tipa,kao neko ko obozava istoriju,posebno onaj deo u vezi ratova ,bio sam odusevljen ..Jedino sto mi se nije svidelo sto su malo preterali sa snagama generala,mislim oni uzmu sa onim motkama u jednom zamahu pobiju 100 ljudi(Pang Nuan je glavni primer ) Big Grin ..Ali dobro ,kao sto rece sajber na kraju je ipak strategija bitna i moral Big Grin WAnq je najbolji,ali necu da idem u spojler Big Grin Covek ima najbolji smehh,ki,ki,kiBig Grin I da mislim da bi bio jos bolji dozivljaj da su ubacili vise krvi i onako da lete glave i udovi na sve strane ,to bi bio spektakl i nadam se da cu uskoro da vidim ponovo Planinske ljude u akciji Big Grin

RE: Kingdom - Ashaman - 2014-03-25

E da ,posto ovde ima dosta istorijski licnosti,moze neki link o tome,da se obrazujem malo o njihovoj istoriji,zanima me da li je XIn stvarno postojao,posto ga nisam nasao Big Grin ..