AnimeOverdose Forum
Neon Genesis Evangelion - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-56.html)
+--- Thread: Neon Genesis Evangelion (/thread-367.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Neon Genesis Evangelion - KakashiH - 2013-02-28

Imam na compu 2 djela i na usb(za svaki slucaj XD), ali cekam da odrade i 4 da to sve u komadu pogledam XD


RE: Neon Genesis Evangelion - NAME-L-ESS - 2013-02-28

(2013-02-28, 13:07)Roronoa Zoro Wrote: i ja sam očekivao najranije na leto, ali ovo su odlične vesti
Vjeruj mi ija sam bio iznenadjen Big Grin naravno pozitivno
Inace Blue-ray izadje vecinom 8-9 mjeseci nakon sto film u kinu krene


RE: Neon Genesis Evangelion - Hunter - 2015-03-06

Ovo je jednostavno dobar anime. Likovi su dobri ,a animacija nije losa. Anime je puno bolji od filmova. Ocjena je 9


RE: Neon Genesis Evangelion - sdj-serbiano - 2015-03-18

Odgledah i ovo. Tačnije nisam sve, već sam, po preporuci, odgledao 24 ep + End of Evangelion. E sad, ja nisam neki ljubitelj mecha naslova, tako da mi je serija bila solidna. Nije mi se svidela ta epizodičnost, jer nešto što se desi u jednoj ne pominje se u sledećoj epizodi. Kao da je prošlo dosta vremena (a možda i jeste tako). Likovi su mi prosečni, ali zato mi se svideo koncept "neprijatelja", odnosno ovih Anđela. Ko su oni? Šta žele? Ta misterija me je terala da gledam dalje, i da ga ne dropujem. Mada, na kraju sam višeo bio zbunjen, tako da i nisam nešto mnogo otkrio (možda u ovim filmovima i otkrijem još nešto, ali otom-potom). E sad, film. Mnogo mnogo bolji od serije, al' opet s druge strane ne može bez nje. Grafika, naravno, bolja, ali nije igrala toliko bitnu ulogu. End of Evangelion je u nekom momentu dosta podsećao na Akiru, što je plus. Kad bolje razmislim, ovo je više psihološki nego li mecha anime. (mada, ove Eve su više neki organizmi nego mašine).

Serija 6/10
Fim 8/10

P.S. Sad sam se naložio na Cruel Angel's Thesis i Komm Susser Tod XD


RE: Neon Genesis Evangelion - Happy - 2015-03-18

Ti si prvi koji nije spominjao mind fuck i nisi bio skenjan posle gledanja Big Grin


RE: Neon Genesis Evangelion - NAME-L-ESS - 2015-03-18

Mozda zato sto je vec geldao akiru i druge brojne naslove prije ovog, iskreno meni je NGE bio jedan od prvih animea sto sam pogledao i do dana danasnjeg mi je najdrazi/najbolji.
Ogromna je razlika ako si prije NGE gledao samo digimone one peice i naruto (kao u mom slucaju) onda ti NGE a pogotovo End of Evangelion bude zesci mind fuck, i jednostavno ostavi dublji utisak na nekog jer je nesto sto do tog trenutka nisi dozivio.


RE: Neon Genesis Evangelion - sdj-serbiano - 2015-03-19

Ne znam, možda što sam već znao da je kraj sjeban, pa se nisam toliko iznenadio. Mada, nekako su ga prekinuli odjednom. Na kraju je bilo "Šta? To je to?".


RE: Neon Genesis Evangelion - Dracule Mihawk - 2015-03-21

Odgledao sam davno, nista posebno i ako ga vecina bas gotivi. Smorio sam se kad sam video kraj, glup je mnogo bas iz tog razloga sto Ikari odjednom sve shvati kao. XD