AnimeOverdose Forum
Naruto [Anime] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Naruto (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-21.html)
+---- Thread: Naruto [Anime] (/thread-321.html)



RE: Naruto - Inuyasha - 2007-12-06

Izvinjavam se ako sam nekome pokvario uzitak, ali ove slikice bi svakako sreo na googlu dok bi trazio naruto wallpapere, material za avatar...text je namerno stavljen izmenju slika, gde samo ako neko hoce, moze da ga procita...Vidim Suna otvorila novu temu, odsada ce mo samo tamo.

Suna Wrote:I Inuyasha, svaka čast na pročitanoj mangi Anime
Hvala Anime


RE: Naruto - Lord_Orochimaru - 2007-12-07

Ova 38. epizoda Naruta je bila mnogo dosadna,pa potrosili su najvise vremena u zumiranju lica svih likova,barem jedno 10 minuta,bez ikakvog dijaloga,i mean wtf!?Raspad od epizode znaci raspaaad!I nekako mi je bila cudna animacija,kao da su u par momenata pogresili ili drugacije nacrtali negde likove.U sledecoj barem srecu spijuna koji mislim da je definitivno Kabuto,pa ce valjda iz te epizode izaci nesto bolje.Gotovo da sam izgbio interesovanje za Naruta kako sam poceo da gledam "Death Note",mnogo je dobar anime.Kada pogledas u shippudenu koliko je epizoda otislo u fleshback-ove i neke nepotrebne stvari stvarno se treba zamisliti.OK to je sve od mene,"better luck next week".


RE: Naruto - Happy - 2007-12-07

Lord_Orochimaru Wrote:U sledecoj barem srecu spijuna koji mislim da je definitivno Kabuto,pa ce valjda iz te epizode izaci nesto bolje.

Od sledece epizode krece borba koja ce sigurno trajati par ep. Pa posle toga jos zanimljivosti... i nesto sto svi cekamo da vidimo...pa onda opet borbe...


RE: Naruto - Perin - 2007-12-07

Da, to je najgora stvar kod narutoa...stvarno je pun flashbackova...ali mi je ovaj shippuuden opet bolji od narutoa...


RE: Naruto - .Suna. - 2007-12-07

Meni epizoda i nije bila tako loša...
Jest da su je razvukli koliko su god mogli... al' ajd' kreće se...
Sljedeći put će biti jako zanimljivo Anime
A već u epizodi nakon, mogao bi se pojaviti Orochi-sama Big Grin


RE: Naruto - Perin - 2007-12-07

Da, zaboravio sam, jos jedna stvar koja je puno frustrirajuca...pocetak. Svaki put 5 minuta bude iz prosle epizode! Njesra pravo...


RE: Naruto - carobnjak - 2007-12-07

Ne bih da budem dosadan sa tom temom al ko je bio Madara Uchiha. I ja znam to da ga sad mnogi smatraju za Tobija al ne znam ko je bio pre svega toga sigurno je iz Konohe al zasto je otiso iz sela i tako to. A sto se tobija tice on je bar po meni sigurno Obito. Na google-u sam pronasao jednu sliku na kojoj su svi akacuki clanovi, i na njoj je bio i Obito a u jednoj ruci je drzao onu svoju masku. Sem toga pronasao sam i jedno izdanje mange u kojem jedan akacuki clan pobije 4 ANBU oficira(sto mi iskreno ne ide u glavu kako tako nesto moze da prodje). Kad su oni svi lezali prikazali su mu lice i to je definitivno bio Obito, sa onim njegovim naocarima ga nije bilo tesko prepoznati samo nisam siguran dali mu je nedostajalo levo oko.


RE: Naruto - .Suna. - 2007-12-07

carobnjak Wrote:Ne bih da budem dosadan sa tom temom al ko je bio Madara Uchiha. I ja znam to da ga sad mnogi smatraju za Tobija al ne znam ko je bio pre svega toga sigurno je iz Konohe al zasto je otiso iz sela i tako to. A sto se tobija tice on je bar po meni sigurno Obito. Na google-u sam pronasao jednu sliku na kojoj su svi akacuki clanovi, i na njoj je bio i Obito a u jednoj ruci je drzao onu svoju masku. Sem toga pronasao sam i jedno izdanje mange u kojem jedan akacuki clan pobije 4 ANBU oficira(sto mi iskreno ne ide u glavu kako tako nesto moze da prodje). Kad su oni svi lezali prikazali su mu lice i to je definitivno bio Obito, sa onim njegovim naocarima ga nije bilo tesko prepoznati samo nisam siguran dali mu je nedostajalo levo oko.

Kao prvo... ovakve teme postavljaj u Naruto Manga djelu jer je to potencijalni spoiler.
Kao drugo... Madara Uchiha je osnivač Uchiha klana, tj. prvi Uchiha.
Što se tiče Tobi/ Obito...
Nemoj vjerovati slikama s Googla, jer su to sve FAN ART- ovi.
I ja se nadam da je Tobi Obito [ima ćak i previše sličnosti] al' to još ništa nije sigurno, tako da se o svemu tome može još samo raspravljati.



RE: Naruto - carobnjak - 2007-12-07

HEHEHE Super pa on bi trebo da bude zombi.


RE: Naruto - jebach94 - 2007-12-08

carobnjak Wrote:HEHEHE Super pa on bi trebo da bude zombi.
Pa nekim delom da.....