AnimeOverdose Forum
Naruto [Anime] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Naruto (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-21.html)
+---- Thread: Naruto [Anime] (/thread-321.html)



RE: Naruto - Raph95 - 2012-08-04

(2012-08-04, 00:23)cmaroljub Wrote: Pratim rutinski, svake nedelje cekam epizodu s nadom da ce biti kolko tolko zanimljivo, Medjutim, uvek me iznenadi jedno veliko govno, sto je naruto zapravo postao. Previse filera, odugovlacenja, nepotrabnih scena i razgovora. Ipak cu nastaviti da se nadam.. Smile

Meni baš ima previše fajtanja, zato sam prestao da gledam i uzeo mangu kod koje ti ionako nisu jasne scene fajtanja XD



RE: Naruto - Scareface - 2012-08-04

(2012-08-04, 00:23)cmaroljub Wrote: Pratim rutinski, svake nedelje cekam epizodu s nadom da ce biti kolko tolko zanimljivo, Medjutim, uvek me iznenadi jedno veliko govno, sto je naruto zapravo postao. Previse filera, odugovlacenja, nepotrabnih scena i razgovora. Ipak cu nastaviti da se nadam.. Smile

Mislim da si malo preterao ali ok, tvoje misljenje. Meni se svidja, ali ima i delova gde jedu govna ali dobro to je normalno i mogu ti navesti toliko poznatih animea koji imaju istu situaciju ko i Naruto. Naruto je trenutno njagledaniji i najcitaniji i zbog velikog odmicanja mange fanovi pocinju da pene i da lude jos su tu i fileri ko ulje na vatru. Vreme brzo prolazi i ljudi ce docekati da vide borbe i sve ostalo sto citamo u mangi tako da nema frke, ko je smoren neka ceka par meseci i nek samo cita mangu i kasnije kad dodje do tog odredjenog dela koji se nekom svidja onda nek pocne ponovo da gleda, a tu su i drugi animei koju su takodje interesantni na svoj nacin i uz njih moz se ubije vreme. nema frke.



RE: Naruto - duka1998 - 2012-08-05

Ja se vec dugo vremna kanim da pocnem da gledam Shippudena ali nikako. Zato sto ako pocnem Naruta necu imati vremena ni za sta drugo. Ja kad se na nesto nalozim to je kraj! pa ima li iko da je mogao da gelda umereno po 2-3 epizode na dan?


RE: Naruto - sarcasticGirl - 2012-08-05

^20 ep. na dan!? Da.,ja XD mah pokušaj.,ali čisto sumnjam Anime


RE: Naruto - Scareface - 2012-08-05

Naruto je zanimljiv na svoj nacin i tesko ga je uporediti sa ostalim, jer ipak je on meni mnogo ozbiljan anime. Ja kad sam poceo da gledam NARUTO SHIPPUDEN anime mi je bezao 27 EPIZODA i ja sam ga ulovio za 2 dana. Anime ima silu da te privuce, nema sta.


RE: Naruto - Piccolo - 2012-08-05

Mene samo nervira sto je Naruto onoliko navalio da vrati Saskea Surprised


RE: Naruto - cmaroljub - 2012-08-05

(2012-08-04, 22:26)Scareface Wrote:
(2012-08-04, 00:23)cmaroljub Wrote: Pratim rutinski, svake nedelje cekam epizodu s nadom da ce biti kolko tolko zanimljivo, Medjutim, uvek me iznenadi jedno veliko govno, sto je naruto zapravo postao. Previse filera, odugovlacenja, nepotrabnih scena i razgovora. Ipak cu nastaviti da se nadam.. Smile

Mislim da si malo preterao ali ok, tvoje misljenje. Meni se svidja, ali ima i delova gde jedu govna ali dobro to je normalno i mogu ti navesti toliko poznatih animea koji imaju istu situaciju ko i Naruto. Naruto je trenutno njagledaniji i najcitaniji i zbog velikog odmicanja mange fanovi pocinju da pene i da lude jos su tu i fileri ko ulje na vatru. Vreme brzo prolazi i ljudi ce docekati da vide borbe i sve ostalo sto citamo u mangi tako da nema frke, ko je smoren neka ceka par meseci i nek samo cita mangu i kasnije kad dodje do tog odredjenog dela koji se nekom svidja onda nek pocne ponovo da gleda, a tu su i drugi animei koju su takodje interesantni na svoj nacin i uz njih moz se ubije vreme. nema frke.
Mozda malo preterah, ali, to sto oni rade zove se pranje para. Kad postanes alav na pare pocnes da pravis gluposti, sta da se radi. :/



RE: Naruto - Raph95 - 2012-08-06

Fileri nisu gluposti, Japance zanima kako će serija da prođe u Japanu, a tamo fileri odlično prolaze u 90% slučajeva.


RE: Naruto - ZetaZaku - 2012-08-06

Sve zavisi od radne snage. Npr. u Saint Seiya su toliko dobar filler arc napravili da je bolji od cele serije. U Naruto verovatno daju nekim Korejancima pa zato ispadnu losi.


RE: Naruto - Raph95 - 2012-08-06

Ne znam, meni su neki Šipuden fileri bili OK, konkretno ono sa Sorom (nultorepi) i Guren, ona s roze kristalima.

Inače razočaram sam što od Kakaši Gaiden nisu napravili OVA nego su ga tutnuli kao dve prave epizode. Bar d su ih nazvali specijalima ili nešto, sad ljudima moraš da objašnjavaš da su to 126. i 127. epizoda random ubačene kao Gaiden XD :/