AnimeOverdose Forum
Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Bleach (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-31.html)
+---- Thread: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] (/thread-1784.html)



RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - twamp-chan - 2009-03-19

(2009-03-19, 19:22)Sagara Souske Wrote: Potpuno ocekivan preokret, ali solidan chapter.

Quote:pitam se sta ce se desiti kad se ichigo vrati u normalu? ... [tj. ako se vrati]

Orihime ce poceti da place, mozda?

sta poceti, pa vec place XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - goluzdravi - 2009-03-20

Kako mi je drago sto mu je Ichigo otkinuo ruku .Sto se mene tice ne mora da koristi mac uopste samo nek nastavi tako da ga kida komad po komad


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Dream Omen - 2009-03-20

Da li sam ja jednini ovde kome Ichigo nije zanimliv?? Smile

što se mene tiče uvek mi je smetalo kako se on onako izvuče iz nemogućih situacija iako ne bi trebalo
glupo mi je kako je onako preživeo borbu protiv Kempachija i Byakuye nije mi se svidelo kako je ovo sad preživeo bio je potpuni smor u poslednjoj borbi protiv Grimjowa
tako da što se mene tiče ovo jeste bio jedan od najboljih delova anime Smile

i btw znam da je on glavni lik i da mora da preživi i sve to ali moglo je to malo bolje
i naravno da mi je Soul Society arc jedan od njaboljih i dalje Smile


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Yoko_Ritona - 2009-03-27

Ljudi kako vam se svidio ovaj chapter meni je bio ok fascinirali su me crteži na stranicama ali nekako ne znam dal je ovo stvarno kraj za ulquiorru nekako mi je to ispalo prejednostavno jer na početku chaptera se hvali svojom regeneracijom i nekim uber kul moćima na kraju chaptera ga hollow ichigo ubije bez problema i sad će ga "kao" dokrajčit meni je to sve malo nateguto.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Frog_Hermit - 2009-03-27

pa yoko isti dojam ko tvoj, nekako mi je sve to prejednostavno se zavrsilo i to ako se zavrsilo, ono sta me najvise zbunilo je to sta ulquiorra prvo 4 chaptera prica kako ichigo nema sanse i da je on najjaci od espada i slicno i onda u trenu tak rec promjeni pricu na "ubi me, nemam vise razloga za zivjet...", bas razocaravajuce jer ulquiorra je cijelo vrijeme kroz chaptere bio tak rec napumpavan da je jak i da ga nemoguce pobjedit da bi na kraju ichigo ga ubio bez beda i onda se cini ko da sve to napumpavanje ulquiorre sluzi samo da bi dovelo ichiga do te hollow forme, i na taj nacin ulquiorra je posto od prvo razrednog do tam nekog trece razrednog protivnika... ^_^


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - twamp-chan - 2009-03-27

slazem se s yoko, ne mogu da verujem da je ulquiorrin kraj, nekako je cela borba prekratko trajala za to Toungue
odlicno je nacrtan chapter, ichigo je ono... mnogo je najjaci XD
btw. ako ulquiorra ima ovolike silne moci a tek je 4. espada, koliko cemo se tek natezati sa ostale 3 espade koje treba da se tepaju s kapetanima? a tek sa aizenom koji je sef espada [a oni mi ne deluju kao ekipa koja bi pratila nekog slabijeg od sebe]?


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Last Exile - 2009-03-28

(2009-03-20, 19:41)Dream Omen Wrote: Da li sam ja jednini ovde kome Ichigo nije zanimliv?? Smile

što se mene tiče uvek mi je smetalo kako se on onako izvuče iz nemogućih situacija iako ne bi trebalo
glupo mi je kako je onako preživeo borbu protiv Kempachija i Byakuye nije mi se svidelo kako je ovo sad preživeo bio je potpuni smor u poslednjoj borbi protiv Grimjowa
tako da što se mene tiče ovo jeste bio jedan od najboljih delova anime Smile

i btw znam da je on glavni lik i da mora da preživi i sve to ali moglo je to malo bolje
i naravno da mi je Soul Society arc jedan od njaboljih i dalje Smile
Jeste Ichigo nikad i nije bio nesto zanimljiv ( bar meni) jednostavno nije smeker kao Kisuke, Gin, Kenpachi ili Aizen. A i nesto me je poceo nervirati ( valjda sam zato i batalio mangu)


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Yoko_Ritona - 2009-03-28

e a ljudi kako vam se sviđa ovaj novi dizajn ichigovog hollowa meni je prije bio bolji kad je cero iz prsta izbacivao ovo mi je bezvezeovi pokretni rogovi XD XD XD i kako je odjednom iz guštera posta govedo Big Grin Big Grin XD XD XD mislim sve je ok samo taj detalj ti rogovi koji izbacuju cero su mi bezveze XD XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - eXy - 2009-03-28

ovaj zadnj capter je bio MNOGO MOCAN zano sam da je ichigo postaj jak sa celom hollow transformacijom ali onoliko mocan uffffff nemogu da docekam da vidim ovo u anime takodje borba sa resto espade bice mocno


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Zoki - 2009-03-28

Ovaj Bleach pada na najnize grane. Sve borbe idu na isti kalup, Ichigo gubi, na samrti je, bum, power up. Nema price nema niceg, samo slike. Izzuzev borbe sa Grimyowom il kak se vec pise. Taj fight je bio zanimljiv. Ovo bude super izgledalo u animeu, ali u mangi to je katastrofa. I moze konacno neki od pozitivaca umrjet?? I kako je bezveze da Ulquiorra koji level 4 espada jedini ima drugi stupanj i jedini se moze regenerirat. Taj dosadan fight je moago biti prikazan u jednom chapeteru i bil bi predobar, al ovak katastrofa.
Odustajem od Bleacha. Drago mi je kaj sam prestal kupovat mangu nakon Soul Soceity arca. Sayanora Bleach.