AnimeOverdose Forum
Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Bleach (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-31.html)
+---- Thread: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] (/thread-1784.html)



RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - ElemenT - 2009-03-13

(2009-03-13, 12:09)Zoki Wrote: Ja ovaj Bleach ne kuzim, 18 ili kolko vec stranica, a samo tri recenice..

haha nisi ti citao Blame! Wink

inace sasvim sam zadovoljan situacijom i verujem da ce biti zanimljivo kako ce se radnja dalje odigravati ..
ne vidim zashto vam smeta kukanje od strane Orihime-a ... takve recenice ocekujem od onih koji su sad poceli da citaju .. i gledali samo Naruto i Bleach .. pa tamo ovaj samo Sasuke i Naruto .. a ovde ova samo Ichigo .. smor ?
verovatno bi ste i vi kukali Toungue
shto se tice duge kose .. mozda je moguce da Orihime sjebala neshto tokom lecenja ?
jer ako pogledamo lik je umro, znaci Orihime je zalecila Ichiga .. nekako
stay tuned Wink


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - twamp-chan - 2009-03-13

(2009-03-13, 12:18)Ichigo Kurosaki Wrote:
(2009-03-13, 12:05)twamp-chan Wrote: ichigo, mislim da je ishida ostao "samo" bez jedne ruke, ali uvek ima vremena i za drugu da mu ulquiorra otkine Wink
Strana 17 valjda..ono mi licilo na gubljenje i druge ruke XD
da, tu sam i ja pomislila, ali mi se cini da se vidi tiny itsy-bitsy saka XD


(2009-03-13, 12:18)Ichigo Kurosaki Wrote:
twamp-chan Wrote:ranije kad se ichigo transformisao u hollowa, nije imao dugu kosu, zar ne?
Hmm secate se njegovih treninga sa vizardima..pa na pocetku njegova full transformacija..ono cudo je imalo dugacku kosu i nokte XD
e vidis kosu sam zaboravila, znam da je bio nesto pticoliko... [sa kandzama]... must revise!! XD
@ element - nije da mi smeta u samoj mangi, ali kad se bude doslo do toga u animeu posizecu slusajuci je... Wink it's as simple as that.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Sagara Souske - 2009-03-13

Mislite na ovu transformaciju u hollowa?
[spoiler][Image: 02.jpg][/spoiler]

Chapter je bio ok. Iznenadilo me je to sto je Ishida izgubio ruku...


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Frog_Hermit - 2009-03-13

(2009-03-13, 13:03)ElemenT Wrote: ne vidim zashto vam smeta kukanje od strane Orihime-a ...

nije da mi smeta nego mi je glupo vise, jer odkad je ichigo bio se borio s njenim bratom jos u 2-3 epizodi i sve do sad ni jedna imalo bolja ichigova borba nije prosla bez da vidimo njeno zabrinuto i kakvo sve ne lice, i uvjek s onim "kurosaki-kun", stvar je jednostavno u tome da se ona u 350 chaptera nije maknula dalje od onoga di je bila u 2-3 chapteru a i dalje je stalno u sredini price, za razliku od chada koji je posto dosta jak ali on se ipak ne nalazi stalno oko centra radnje ko ova ^_^

btw. zna li ko zas se bleach zove bleach ?
XD XD XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Yoko_Ritona - 2009-03-13

neam pojma Big Grin Big Grin
meni chapter onak ok je al bezveze 3 riječi tokom cilog chaptera Sad


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - twamp-chan - 2009-03-13

bleach=izbeljivac, belilo. zove se tako jer ichigo ima narandzastu kosu, a japancima kosa kad je izbele [bleachom, je li Anime] ispada narandzasta, zbog cega je on bio predmet ismejavanja u junior high. a njegova kosa je prirodno narandzasta Wink
to je barem jedna verzija price.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Sagara Souske - 2009-03-13

Postoji mogucnost da je Bleach dobio ime po tome sto Shinigami-ji ciste duse duhova. Bleach je belilo, a bela boja asotcira na cistotu, nevinost.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Dream Omen - 2009-03-13

Nije loš chapter ali neverujem da će ichigo da ide u hollow transformaciju i nevidim zašto to mnogi žele?? Anime
verovatnije je da je ono ban-kai 2 ili tako nešto možda je to neka nova hollow sposobnost nešto što imaju vizardi


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Perin - 2009-03-18

Evo i ja sam napokon procitao sve chaptere sto su do sada izasli...konacni utisak je da su super! Mnogo bolje od Naruta, anime takodje ne kasni mnogo za mangom...a i kraj se blizi, sto je veliki +. Ako se ovako nastavi, pored FMA, Bleach ce mi biti najbolji teen anime svih vremena. A chapteri uopste nisu ili smor, barem meni nisu.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Sagara Souske - 2009-03-18

(2009-03-18, 22:41)Perin Wrote: A chapteri uopste nisu ili smor, barem meni nisu.

Da si citao po jedan chapter nedeljno mozda bi bilo drugacije...

Btw. evo jednog spoilera iz 350. chaptera
[spoiler][Image: spoiler-pic1.jpg?w=216&h=332][/spoiler]

Mislim da nas ocekuje dobar chapter.