AnimeOverdose Forum
Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Bleach (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-31.html)
+---- Thread: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] (/thread-1784.html)



RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Lavi - 2013-04-26

(2013-04-26, 16:34)KakashiHatake Wrote: Ako Ishin zna za "final getsuga", da li je mozda Zangetsu njegov?
Da li ce ga mozda Ichigo vratiti, kako bi Ishin mogao da se ukljuci u borbu? Da li ce Ichigo dobiti mozda novi, jer ne moze da povrati nesto sto nije njegovo, pa zato treba da se pronadje?


Ishinov zanpaktu je Engetsu a ne Zangetsu, takodje Ishin sada vec moze da se bori posto ako sam shvatio on je bio vezan za Masaki a njihova deca bi trebala da poseduju automatsku ravnotezu izmedju tih sposobnosti ( nesto kao fuzija moci sto moze da se vidi po Ichigu ), ne zaboravi da Ichigo je bio obucavan od strane Wizarda da kontrolise svoj Hollow deo znaci nije mu trebala neka kontra sila kao ostalima posto je vec imao sve u sebi samo je trebao da pronadje ravnotezu..

Osim toga Ishin se je vec borio i to zestoko protiv Aizena, a to sto zna FGT je moguce da su Engetsu i Zangetsu slicnih svojstava s obzirom da je Ichigo njegov sin ( zanpaktu je odraz duse shinigamija pa je moguce da otac i sin dele slicne osobine ) sto ne znaci da su isti zanpaktu...


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-04-26

Obojica imaju GT tako da su slični, a Ishin je već radio final GT to je već rečeno kad je učio Ichiga tome.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Lavi - 2013-05-16

Eto konacno se saznalo sta se stvarno desilo sa masaki a ubedjen sam da ce Ishida pokusati da se osveti za smrt majke. Uglavnom iako prica napreduje sporo svidja mi se kako se razvija i vec mi ima bolju pricu nego sto je bila pre sa aizenom...

neki dublji razlozi, vise se otkriva i objasnjava nije samo lemanje XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - vele - 2013-05-22

Wow koji chapter! Jedan od boljih od timeskipa!

Mnogo mi je drago za Hisagija. Love
Fanboy mode: off


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Dimitrije1606 - 2013-05-22

Kishi je lepo uklopio ovaj deo,mada sad ostaje jedno od glavnih pitanja,kad je Isshin kog vraga upotrebio FGT,i da li je uopste upotrebio. Uvek sam mislio da se nestanak Isshinovih moci vezuje za upotrebu FGT,mada pretpostavljam da ce Kishi i to u Final Arc da objasni. Sa druge strane,kao sto rekoh,prica ima jos mnogo da se razvija. Ako se ne varam,u jednom delu je cak Kishi i rekao da ce da otkrije i kakvu udelu u prici ima i Rangiku,i zasto se Ichimaru pridruzio Aizenu. I definitivno nece da otpise Unohanu tek tako,jer sa ovim delom price treba da upotpuni praznine koje je ostavio u borbi sa Aizenom. Znaci nesto ce da se odigra 100%,a ako se Komamura pojavio kod svog dede,velikog vuka , i ako je to odlucio da prikaze, definitivno ce da veze jos nekog karaktera sa svojom pozadinom. I na kraju,Ichigo jos nece da napusta Royal Palace. Nakon sto mu ovaj prekuje mac,ima jos 2 clana nultog odreda koja treba da poseti. I ne bi prikazao samog Soul King-a tek tako,jos ce tu on nesto da umuti.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-05-22

Ja bih bas voleo da se Gin vrati, mnogo mi je bio gotivan lik ( osim zarakija najgotivniji kapetan XD ), ali definitivno e kvalitet mange skocio u poslednje vreme.....keep it up Kubo Smile


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Dimitrije1606 - 2013-05-22

^Ne zelim te razocaram,ali Kubo rece da nece Gina da vraca. Ne mogu da se setim koj sam intervju sa Kuboom gledao ali znam da je rekao da nece da ga ozivljava. Steta,i ja sam ga obozavao. Pored Jamamota mi je bio omiljen.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - greffespatch - 2013-05-22

^Bese je u tom intervju-u reko da mu je Gin najorazeniji lik...mada da se vrnem na chapter, ovaj i prosli chapter su bili izuzetni bez zebancije Big Grin, sad vidimo se obe strane pripremaju zestoko za predstojecu borbu, a verovatno ce ih biti nekoliko, ovaj chapter mi se svideo jer sad shinigami-ji shvataju situaciju ozbiljno, pre su nekako bili opusteni, cak i kad se desila prva "invazija" kad je Ichigo i grupa dosla da spase Rukuju videli smo da su shinigami-ji bili opusteni i da nisu smatrali situaciju ozbiljnom, sad je nekako drugacije, posle ove invazije SS je relativno sravnjen sa zemljom, hiljade shinigamija je mrtvo takodje i Yamamoto ciji je bankai ukraden...sada mnogo ozbiljnije smatraju situaciju i treniraju ostale sposobnosti koje im mogu koristi u borbi, nadam se da ce se i ostali vice kapetani potruditi da istreniraju svoje bakai-e, takodje bih voleo da vidim kido squad u akciji, jer mislim da u SS postoji dosta kapetana koji mogu da unaprede svoj kido...


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Antropos - 2013-05-24

Mene samo brine jedno...jel ovo poslednji arc ili ne ? Big Grin Nesto mi govori da stvarno jeste Sad


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Dimitrije1606 - 2013-05-24

Jeste,sam Kubo je to rekao.