AnimeOverdose Forum
Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: Bleach (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-31.html)
+---- Thread: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] (/thread-1784.html)



RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-03-09

To što je Hitsugaya preživeo nije ništa, ona devojka koju on stalno čuva šta je sve preživela: bar 2 maća su je probola ( koliko se sećam 2 puta ) i onda je ubodena 2 puta sa Sui Fong leptirićima dok je bila zamrznuta. I onda je 12 squad uspeo da je spasi..... ako Unohana ne preživi ovo onda stvarno nema smisla.
@Vele dobli smo objašnjenje zašt je izgubio od Ichiga, a plus ga je spasila ona maska bez koje bi bio prepolovljen i još je Zaraki koristio samo jednu ruku, tako da je izgubio samo zato što je hteo što više da se zabavlja a ne zato što je slabiji.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - sajber - 2013-03-09

Zato i kažem, ne mora biti da je mrtva, ali Kubo nas trolluje žešče. Ako se ne varam, u jednom intervjuu je rekao da su mu svi likovi dragi i da ne želi nikoga ubit, a sad se čini kao da će svi izginut XD

Objašnjenje zašto je Zaraki bio tako "slab" je stvarno glupo. Zapravo je on uvijek bio toliko jak (kao kad je ubio Unohanu) samo je što je potisnuo svoju snagu. Gledano, Zaraki nije postao jači već je probudio staru snagu, ili tako nešto.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-03-09

Yep to bi bilo to XD
Ja sam rekao još odavno da se nadam da će preživeti jer mi je skroz kul, sad me dosta interesuje kakve su moći od Zarakijevog mača, neki kido type XD
Bilo bi skroz kul da Yoruichi počne da ga uči Bankai sa istom metodom kao što je i Ichiga, mislim da bi njegov zampakto bežao ko blesav dok ga Zaraki juri po onoj pećini Smile


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - sajber - 2013-03-09

Sve zanima Zarakiev mač, ali mene ne. šta bude bude, ne znanima me. Volio bi rađe vidjet Bankai od Yourichi. I nije da me zanima kako od Ichiha stari juri po SS i glupira se. Sad smo saznali tko je i šta je i hajmo dalje, ali ne, sad će još barem 10 chaptera biti o tome Toungue


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-03-09

Mene zanima zato što je on našao taj mač negde i uzeo ga za sebe. Da je fazon ko sa Ichigom to bi bio neki badass zampakto i ne bi me onda interesovalo, ali ovako može da bude ko kod onog lika iz filera što čuva onu princezu što ima mač od cveća koji služi samo za odbranu XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - vele - 2013-03-09

Koliko sam ja shvatio dobija se samo bezlični Asauchi koga vremenom korisnik uobličava upotrebom, tako da nema veze od koga ga je uzeo.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - pera94 - 2013-03-09

Vele upravu si ja sam na to skroz zaboravio XD
Samo da se nadovežem na jednu stvar od ranije, dok se nije pojavio onaj matorac Yama, Unohana je bila Captain Comander ( tj. ne znam da li su je tako zvali ali je upravljala ostalim 11 divizija, ili kako već da prevedem XD ) i kad se on pojavio ona je postala običan kapetan, a isto je bila poznata kao najači kapetan svih vremena, pa sad kad vratim sećanje u nazad to je verovatno razlog zašto Aizen nije hteo da se bori sa njom kad je provalila njegove planove, verovatno zato što je mislio da nema šanse da pobedi.


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - sajber - 2013-03-09

Aizen je bio prejak, čak i za nju. Ne sječam se da se igdje spominje kako je ona bila Caotain Comander. Zar niji Yama-jii stvorio te devizije prije 1000 godina?


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - Lavi - 2013-03-09

Sad sve ove price na stranu mene najvise zanima sta ce da se desi, ako se uopste nesto desi sa Aizenom, meni je lik prva liga bilo bi super da se vrati u bilo kojoj formi negativac ili pozitivac XD


RE: Bleach Manga [Warning! Spoilers!] - sajber - 2013-03-09

Aizen će se vratit, to je sigurno, a sad kolik jak će biti Toungue
Po snazi on je bio najjači, ali ovaj Quiny je razvalio Ichiga koji mu je bio približan po snazi, a Ichigo je čak i jači od borbe sa Aizenom jer ima reatsu svih kapetana. Aizen je bio delko najjači po tome što je njego Zanpaktou bio prejak i nitko mu nije mogao ni prismrdit. E sad, Aizenov Zanpaktou se navodno raspao tako da ne znam kako će i šta će.