AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Zerg - 2010-02-14

Opet sam prešao BurnOut peridajz Smile


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2010-02-14

Po drugi put prešao Dragon Age: Origins ovoga puta sa Mage poreklom i Blood Mage, Arcane Warrior specijalizacijom, odlična kombinacija. Priča je bila do nekle drugačija u odnosu na odluke koje sam donosio kada sam prvi put prelazio tako da je npr. ovoga puta Loghain Mac Tir postao Gray Warden a Alistair napustio družinu. Mogu reći da mi se igra još više dopala Smile epic game

Sada takođe po drugi put prelazim Dawn of War II pošto sam zagubio save file XD tako da moram ponovo da spremim Blood Ravens-e za Chaos Rising expanziju.
Krenuo sam danas Mass Effect 2 igra stvarno pleni lepom grafikom kao i kvatitom kadrova tokom razgovora i sl. Priča deluje nešto mračnije što mi se dopada, no još sam na početku, ali radi se o BioWare-u tako da treba biti dobro Anime

a nakon krećem sa.....Would you kindly...?
Bioshock 2: Sea of Dreams


RE: Sada igram... - Inuyasha - 2010-02-14

Mass Effect 2 ce ti se jako dopasti, samo jedan savet, ne zuri sa prelazenjem i igraj temeljno, inache se lako moze desiti da ne prezivish zadnju misiju Toungue

Preshao sam ga juche, stvarno, stvarno predobra igra. Jedva chekam treci deo Big Grin


RE: Sada igram... - john_constantine - 2010-02-14

našao i posljednjeg člana, vrlo cool Big Grin Ali lik iz DCL - a Zaeed ili kako već je bezveze... ne možeš razgovarati s njim, i više odgovara ako si renegade. Ipak je samo obični plaćenik... A baš me zanima ta samoubilačka misija, vidio sam par achivemenata i djeluje zanimljivo, he.


RE: Sada igram... - Inuyasha - 2010-02-14

Meni su svi preziveli :3 I svi ostali loyal Anime

Paragon all the way XD


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2010-02-14

(2010-02-14, 20:06)Inuyasha Wrote: Mass Effect 2 ce ti se jako dopasti, samo jedan savet, ne zuri sa prelazenjem i igraj temeljno, inache se lako moze desiti da ne prezivish zadnju misiju Toungue

aha, imaću u vidu Wink DA. ima sličnu stvar.

EDIT:ja sam u ME1 bio renegade tako da ću i u ME2 verovatno biti XD


RE: Sada igram... - Inuyasha - 2010-02-14

Ako imash save od ME1, samo importuj, mnogo bolje that way :3


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2010-02-14

(2010-02-14, 20:57)Inuyasha Wrote: Ako imash save od ME1, samo importuj, mnogo bolje that way :3

yup, sačuvao sam ga Wink


RE: Sada igram... - Inuyasha - 2010-02-14

Tako je i najbolje igrat :3

Funny thing - ja sam sachuvao lika sa kojim sam prvi put igrao mass effect, i preshao ga 2 puta XD Nema shta, obe igre su remek dela. Molim boga da i treci nastavak bude odlichan (Bojim se EA games-a...ali nadajmo se da ce sve ostati kao i do sad)


RE: Sada igram... - Cloud Strife - 2010-02-18

Igram Vampire TM: Bloodlines, klan: Tremere.
Zarazna igra, i naprosto ju obožavam.
a što se tiče onih online igrica...onda se tu nađu i gluposti. XD
Recimo, zadnje šta sam igrala na netu... Great House Escape. Blesava igra. XD