AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Al Tair - 2009-06-12

Bacio sam se na Samurai Warriors 2 koji mi je Kira dao, za sada mogu reci da je odlican i da bih svima koji su ljubitelji ovakvih igara toplo preporucio da odigraju Anime


RE: Sada igram... - Last Exile - 2009-06-13

(2009-06-12, 23:53)Zaraki-Kenpachi Wrote: Bacio sam se na Samurai Warriors 2 koji mi je Kira dao, za sada mogu reci da je odlican i da bih svima koji su ljubitelji ovakvih igara toplo preporucio da odigraju Anime

E ja sam ga uzeo i ladno mi pukao dvd u drive-u ( u toku instalacije ) inace u ovoj zemlji nema veceg fana igara kuce KOEI od mene. Sve sto je izaslo za PC imam ( i DW serijal i SW serijal ) kao i miks zvani Warriors Orochi Big Grin


RE: Sada igram... - Pegla - 2009-06-13

e sad ste mi otvorili okice, sad cu da skinem left for dead deluje mi odlicanstveno Big Grin


RE: Sada igram... - Dream Omen - 2009-06-13

(2009-06-13, 16:09)Pegla Wrote: e sad ste mi otvorili okice, sad cu da skinem left for dead deluje mi odlicanstveno Big Grin

life 4 dead je dobra igra ali serveri su loši ako neigraš original bar ja nisam našao neki dobar
ako neko zna za tako nešto neka javi Smile


RE: Sada igram... - john_constantine - 2009-06-13

3 sata igram Prototype i odlična igra koliko je zabavna i krvava. Istina, ima prejednostavan gameplay, ali što onda? Bar je zarazna. Priča je čisto solidna, ali ideja o virusu koji se širi po gradu je odlično napravljena. Nema bossova, bar nisam došao do njih... Kontrole su dobre, makar zeza target koja je na TAB. Akcija je odlična i niti malo repetitivna, od upgradea do stalnih novih poteza i otkrivanja istih poput biča. A tek challenge eventi koji su opet isto zabavni. I nevjerojatna količina brutalnosti za jednu igru. u tih 3 sata sam pobio bar 1000 civila. Smile


RE: Sada igram... - Last Exile - 2009-06-14

Sa sam presao Damnation i ovo je jedan od najgorih shootera koji sam ikad igrao. Jednostavno nema niti jedne svetle tacke u ovoj igri. Sad krecem sa Prototype-om i X-Men Origins: Wolverine.


RE: Sada igram... - Al Tair - 2009-06-22

Verovali ili ne, poceo sam da pikam Diablo 2: LoD, necromancer 12. lvl. Ako neko igra, mozemo da igramo preko neta Smile


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2009-06-23

(2009-06-13, 00:03)Last Exile Wrote: inace u ovoj zemlji nema veceg fana igara kuce KOEI od mene. Sve sto je izaslo za PC imam ( i DW serijal i SW serijal ) kao i miks zvani Warriors Orochi Big Grin

Mislis? XD Warriors serijal pratim od pocetka i za konzole i za pc Big Grin a takodje i Romance Of The Three Kingdoms Anime


RE: Sada igram... - Frog_Hermit - 2009-06-25

mass effect, ali imam problem, kad postanem "spectre" i dobim brod i onda treba izabrat na koji planet treba ic, e ja ne mogu to izabrat jer mi nece prikazat mapu tu nego samo se sve zacrni

bio sam skino neki patch ali nije pomoglo, jel neko zna kak rijesit taj problem?


RE: Sada igram... - Happy - 2009-06-25

To je do kreka, imaš onaj prvi krek koji ne valja. Nađi neki drugi.