AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Ashaman - 2014-05-22

Pa dobro ,ali meni je mali hard disk ..oko 160 gb,i ako bi to instalirao prepunio bi komp,a i ovako mi je pun hard Big Grin ..A moj kompjuter ti je iz 2007 ,tad je bio masina..sad je vec starina Big Grin ..Procesor mi je dosta slab ,2.4 Ghz sa jednim jezgrom Big Grin


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2014-05-22

(2014-05-22, 21:27)NAME-L-ESS Wrote: Na sistemreqlab mi izbacuje da mi fali rama (min 4) a ja imam 3.6 gige i da graficka je preslaba (min NVIDIA GeForce 9400 GT or ATI Radeon HD 5450 or Intel HD Graphics 3000) a kod mene ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Stvarno mi je stara mašina


ne bih se oslanjao na te sajtove, jer po njima ne bi mogao ništa da igram. slobodno ti skini, radiće 100%


RE: Sada igram... - Wasp - 2014-05-22

(2014-05-22, 21:27)NAME-L-ESS Wrote: Na sistemreqlab mi izbacuje da mi fali rama (min 4) a ja imam 3.6 gige i da graficka je preslaba (min NVIDIA GeForce 9400 GT or ATI Radeon HD 5450 or Intel HD Graphics 3000) a kod mene ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Stvarno mi je stara mašina


Ma kakav systemreqlab, to ti je najveća laž na internetu, odigrao sam masu igara koje po njima ne bi trebao moći ni pokrenuti. Transistor jedva da je zahtjevniji od Bastiona, evo ja ga igram već 2-3 sata, i to na 2 GB rama i HD2600 pro tako da nemaš brige.


RE: Sada igram... - Lavi - 2014-05-22

(2014-05-22, 22:42)Wasp Wrote:
(2014-05-22, 21:27)NAME-L-ESS Wrote: Na sistemreqlab mi izbacuje da mi fali rama (min 4) a ja imam 3.6 gige i da graficka je preslaba (min NVIDIA GeForce 9400 GT or ATI Radeon HD 5450 or Intel HD Graphics 3000) a kod mene ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Stvarno mi je stara mašina

Ma kakav systemreqlab, to ti je najveća laž na internetu, odigrao sam masu igara koje po njima ne bi trebao moći ni pokrenuti. Transistor jedva da je zahtjevniji od Bastiona, evo ja ga igram već 2-3 sata, i to na 2 GB rama i HD2600 pro tako da nemaš brige.



Slazem se, nikada nemoj da gledas po tome zato sto oni racunaju samo po zvanicno naglasenim komponentama, znaci recimo ti imas 3.66 Gb a pise da mora 4 Gb on ce da ti kaze da ne mozes da pokrenes iako mozes 100%, isto vazi za graficke i procesor ako je samo malo ispod preporucenog pisati ce da ne mozes da pokrenes, a moci ces u vecini slucaja.

Uglavnom i od minimuma uvek racunaj da mozes da pokrenes i sa malo slabijom konfom. Ne zavisi sve od jedne komponente, koliko je puta mene izvukla graficka, a pisalo mi da nemam dovoljno rama itd.

Znaci sam procenis da li moze ili ne nikakve auto procene, nauci kakva ti je graficka i procesor kao i koliko mozes da izvuces od njih i znaces da li mozes da pokrenes neku igru, cak i ako traze recimo malo noviji model graficke ne znaci da ti ne mozes da pokrenes.

Primera radi moja graficka podrzava max DX 10.1 i 4.1 SP i sve sto ne trazi vise od toga ja mogu da pokrenem 100% cak i ako na tim sajtovima pise da ne mogu itd. Smile


RE: Sada igram... - NAME-L-ESS - 2014-05-22

Ok hvala vam svima, skinut cu i probat pa vam javim utisak o igri i kako radi Big Grin


RE: Sada igram... - pera94 - 2014-05-24

Upravo zavrsio Darkness 2, odlicna igrica isto kao i strip, samo sam malo razocaran sa tuznim krajem.
I jel zna neko ima li ikakvih najava za trojku?


RE: Sada igram... - john_constantine - 2014-05-24

(2014-05-24, 19:35)pera94 Wrote: Upravo zavrsio Darkness 2, odlicna igrica isto kao i strip, samo sam malo razocaran sa tuznim krajem.
I jel zna neko ima li ikakvih najava za trojku?


Nema, a vjerojatno niti neće biti. Otkazali su čak i DLC - ove za dvojku radi neisplative prodaje. Uvijek ti preostaju stripovi.


RE: Sada igram... - pera94 - 2014-05-25

Razumem zasto se nije dobro prodavala, trajala je manje od 6 sati a kosta 60 dolara, previse trebalo je da smanje cenu.
Primetio sam da je igrica bila verna stripu po onome sto sam ranije citao, pa sam mislio da ne citam nego da cekam trojku zbog spoiler-a.


RE: Sada igram... - Dimitrije1606 - 2014-05-25

Obaveštenje za one koji su još uvek igrali Dotu preko Garene: Garena je ugaštena, i sada može da igra samo onaj ko je platio preko nje. Ja prelazim na Ligu. Nadam se da je igra dobra.


RE: Sada igram... - Happy - 2014-05-25

Prelaziš na Ligu? League of Legends? Što ne nastaviš dalje sa DOTA 2?