AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2014-02-07

Probao sam The Elder Scrolls Online, i igra je bas smece. Dobro sto sam dobio kod za betu, pa sam mogao sam da vidim koliko je igra losa haha.


RE: Sada igram... - Happy - 2014-02-07

Svi živi pljuju igru, ima brže da puke (postane f2p) od SW TOR XD


RE: Sada igram... - Saša Pilja - 2014-02-16

[Image: 375px-Oniken_digital_boxart.jpg]

Odavno nisam igrao nesto ovako, nije loše.

- 8-bitni slešer od strane brazilskih developera u japanskoj vizuri
- nemilosrdan gejmplej
- postapokaliptični svet
- badass glavni lik Zaku koji liči na Kenshira Big Grin

[Image: etuqlh.jpg]

- ova kul muzika





I tako...


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2014-04-15

[Image: urllvjts.jpg]
Konacno Square Enix da izbaci pravu Final Fantasy igru, koje jos nije bilo od FFIX. Igra je u duhu klasicnog Final Fantasy naslova, cak su i vecine klasa identicne. Gameplay je jako zanimljiv, Brave i Default opcije su dosta dodale sto se strategije tice. Muzika je naravno odlicna, komponovao ju je Revo (svima poznat po Attack on Titan OP-u). Zamerki za sada nemam, mada tek sam 10h u igri (+8h ulozenih u demo ciji se sadrzaj ne nalazi u igri, po cemu je Square Enix zajebao i Konami ovoga puta, posto je Konami Metal Gear Solid demo (koji je naravno bio odlican) od jedva 1h prodavao za 30ak dolara).

Uglavnom, lepo je videti igru koja je bas kao pravi Final Fantasy, a ne FFX-FFXIV (uskoro i FFXV) koje cisto koriste ime. Blue Dragon je pravi FFX :3 (Sakaguchi je zasluzan za nju).


RE: Sada igram... - Su_Mi - 2014-04-15

Trenutno igram DOTA-u i ponekad Warframe Smile


RE: Sada igram... - Dimitrije1606 - 2014-04-15

@Mau Dota ili Dota 2?

Ja sam resio da probam Path of Exile, i prilicno mi se dopada. Jedina takva koju sam igrao bio je Titan Quest, a krivo mi je sto jos nisam dao sansu Diabolu. Najbolji od svega je pasive skill sistem, ideja iza toga je fenomenalna.


RE: Sada igram... - Su_Mi - 2014-04-15

@Dimitrije, 2 Smile


RE: Sada igram... - S0sa - 2014-04-18

(2014-02-07, 20:52)Happy Wrote: Svi živi pljuju igru, ima brže da puke (postane f2p) od SW TOR XD

Treš je igra, ne znam kako su se ljudi popalili da daju tolike pare na nju. Grind, grind, grind... ništa novo nisam videla.


RE: Sada igram... - Happy - 2014-04-18

Niti ćeš nešto novo videti. Davno je topla voda pronađena i tu nema šta više da se menja. Jedino neka sitnica da se doda koja većini manje više neće ni značiti. Svaki je mmorpg isti, jedino mogu da promene akciju da li da bude stojiš u mestu i klikaš 1,2,3... ili da bude kao da igraš hack and slash igru.


RE: Sada igram... - Dimitrije1606 - 2014-05-16

Trenutno skidam Mass Effect 1, pa sam hteo da pitam dal je iko igrao i šta mislite o igri?