AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Cloud Strife - 2013-01-27

Igram paralelno Max Payne i Max Payne - The Fall of Max Payne.
Odustala sam od Bloodlines...neće mene jedna igra cijepat. Dok ne skužim jedan programčić kako da smanjim to feed smrzavanje, neću je igrat, makar sam samo 5 questova od cilja. -.-
Moram si instalirat Sims 2 i neke ekspanzije i idem ubijat jadne Simsiće. Moram na nekome istrošit sadističke ideje. >_> natjerat simse u bazen, maknut im ljestvice i gledat. >:3


RE: Sada igram... - NAME-L-ESS - 2013-01-27

(2013-01-12, 05:16)ZetaZaku Wrote: [Image: 20040804_pokemon-blattgruen_packshot.jpg]
Kupio prosle godine, pa je dosao red i da se predje. Pokusavam da igram sa Pokemonima koje ranije nisam koristio. Stigao do treceg gyma i ne mogu da se odlucim kog da uhvatim za treceg Pokemona. Na kraju predjem igru sa Ivysaurom i Primeapeom XD
Igram isto, samo sto preko emulatora trenutno Big Grin dosao sam do 4. gyma, samo mi je krivo sto nisam izabrao bulbasora napocetku vec charmandera Dodgy
Sad Charmeleona koristim za one dosadne cut, strenght i ostle te napade koji samo smetaju al moras imati stalno uzase XD a Flareon mi je fire pokemon u timu



RE: Sada igram... - Oblando - 2013-01-27

^ Bulbasaur masterrace XD


RE: Sada igram... - Zerg - 2013-01-28

(2013-01-27, 00:01)Cloud Strife Wrote: Odustala sam od Bloodlines...neće mene jedna igra cijepat. Dok ne skužim jedan programčić kako da smanjim to feed smrzavanje, neću je igrat, makar sam samo 5 questova od cilja. -.-

Whyyyyy? Kakvo smrzavanje? Koju verziju patch-a koristiš?

OT:
Trenutno sam u Skyrimu, krčim si put do zvijezda! \o/
Igram po 5-6 sati dnevno već par dana.


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2013-01-28

DmC zavrsio na Devil Hunter i sad pauza, nastavicu na Son of Sparda tezini neki drugi put. Sad krenuo malo Dante's Inferno. Fina igra, ali cu verovatno sacekati sa igrom. Bolje prvo da procitam Bozanstvenu Komediju. I naravno LeafGreen, sad treniram za Elite 4. Tim: Venusaur, Primeape, Lapras, Ninetails, Dragonair i Golbat koji nece da se pretvori u Crobat dok ne predjem E4, koji bullshit.

I za kraj:
[Image: deponia_cover.jpg]
Nisam fan ovakvih igara i nikad ih nisam toliko i igrao, tako da ce ovo biti moj novi pokusaj da udjem u taj zanr. Jos sam na pocetku (1h igram) i svidja mi se. Humor ume ponekad da bude glup, ali je overall zanimljivo.


RE: Sada igram... - Saša Pilja - 2013-01-28

[Image: mortalkombatarcadekolle.jpg]

Malo nostalgije.

Prešao jedinicu na very hard, sad cepam dvojku. Pošto je arkadni port, MK2 ima najiritantniji, najteži i najbrutalniji AI. Bez ijednog izgubljenog meča na very hard možeš preći MK2 samo igrajući šablonski. Cilj mi je da pređem samo s Liu Kangom na very hard jer kod njega ne vredi opšti šablon, kao ni kod Kitane (da se povlačiš nazad i teraš AI da stalno ide kolutom napred na tebe). Već mi je jedna tastatura od nerviranja završila u kanti.





Koji lik. Big Grin


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2013-01-28

dobar video, mda u mojoj okolini nije bilo MK/MK2 na aparatima, pa je moj prvi susret sa MK-om bio na SMD-u u MK3 i prava je štata što nema s'kim da trsim MK3

moja dva test klip-a:










RE: Sada igram... - Saša Pilja - 2013-01-28

Zoro, odličan performans. Kabal je dobar, ali Smoke je definitivno najbolji za prelaženje igre.

http://www.youtube.com/watch?v=PSBu5RoDubY

Meni je Sonya najomiljeniji lik. Wink Treutno vežbam da ovladam njome, i kad završim MK2 prelazim na UMK3. Ali mi je zeznuto igrati MKAK tastaturom, jer moram HP, LP, HK, LK, BL i RN da pritiskam prstima slabije leve ruke i onda tu nastaje problem da izvedem do kraja najteži kombo, pogotovo kad se pičim s bosevima. Podsećam se i hvatam cake iz ovog videa.





A ovo je zakon.
http://www.youtube.com/watch?v=J8DD3R0evQo





RE: Sada igram... - Cloud Strife - 2013-01-28

(2013-01-28, 09:26)Zerg Wrote:
(2013-01-27, 00:01)Cloud Strife Wrote: Odustala sam od Bloodlines...neće mene jedna igra cijepat. Dok ne skužim jedan programčić kako da smanjim to feed smrzavanje, neću je igrat, makar sam samo 5 questova od cilja. -.-

Whyyyyy? Kakvo smrzavanje? Koju verziju patch-a koristiš?

Svaki put kad idem pit krv, igra se smrzne i ne mogu ništa napravit. Jedino što mogu napravit je ctrl+alt+delete. Drugačije ne ide. Smrzne se, sve stane, zvuk preskače kao da štuca i to je to.
Koristim patch 7.9 basic, jer s tim patchem sam stigla skoro pred kraj igre.
Maknula sam igru, jer me naživcirala, pa sam instalirala Sims 2 + Sims 2 Pets. >:3




RE: Sada igram... - Eleran - 2013-01-29

The Last Remnant, nish specijalno igra i ocajna, krajnje ocajna gluma prilikom konverzacija likova, ali podseca na final fantasy i ima jedan od najtupavijih gameplay sistema u kojoj pojma nemam kako i zasto udaram nekoga (navodno je nekakva potezna strategija sa jedinicama), ali na krajnje konfuzan nacin odradjeno, ali i pored svega toga svet je lepo uradjen i pejzazi su lepi, tako da igrace se, jer iz nekog cudnog razloga igra smiruje...ono sto se pika ko blesav uporedo i sa velikim zadovoljstvom je Brigandine sa playstation keca i to po koji put, ako nisam presao ovu igru jedno 10 puta i kao i Castlevania sa soni keca i ovo predjem po jednom na svakih godinu, dve, obozavam igre sa te konzole Anime