AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Inuyasha - 2013-01-12

^

Imam GB Advance SP i DS, za advance imam EZFlash 4 karticu koja fenomenalno radi. Nisam nikada igrao Pokemone pre ovoga, ali Fire red je jako fun, pogotovo kada igras sa nekim i sharas sve Big Grin Sledeci na listi mi je Emerald, a posle toga cu odigrati remakes od gen 2 na DS-u, pa potom B&W.

Fun times.


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2013-01-12

[Image: 20040804_pokemon-blattgruen_packshot.jpg]
Kupio prosle godine, pa je dosao red i da se predje. Pokusavam da igram sa Pokemonima koje ranije nisam koristio. Stigao do treceg gyma i ne mogu da se odlucim kog da uhvatim za treceg Pokemona. Na kraju predjem igru sa Ivysaurom i Primeapeom XD


RE: Sada igram... - Micko - 2013-01-19

Novi DmC. Ovo je prva DmC igra koju igram, i kul mi je. Dobra za razbibrigu Smile A nastavio sam i FF XIII-2 posle dugo vremena...


RE: Sada igram... - Pegla - 2013-01-20

odigrao napokon Call of Juarez: Bound in blood, sasvim lepa igra, skroz dobra grafika, prostran svet po nivoima, dosta detalja i vrlo dobra prica i nastavak na prethodni deo Wink
sad je na redu i treci Call of Juarez: the Cartel - koji se upravo "pazario" XD


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2013-01-22

Na N64 prelazim Pokemon Red i Blue paralelno pokusavajuci da kompletiram Pokedex. Na DS-u prelazim Pokemon LeafGreen pokusavajuci da povatam sve sto stignem. I za kraj:
[Image: _-DmC-Devil-May-Cry-Xbox-360-_.jpg]
Nisam fan prethodnih igara i igrao sam samo malo keca i trojku. Koliko se secam, Dante je bio prilicno annoying u trojci i super sto su ga zamenili. Jeste da je backstory novog Dontea previse emo (sto i nije toliko lose jer nema emo napade kao emo likovi u anime serijama), ali je lik IMO bolji od prethodnog Dantea koji se trudio da bude cool i badass tako sto je bacao novcic, koji je na obe strane imao isti znak, samo da bi mogao da kaze "Neka novcic odluci! Ipak cu ti pomoci!". Gameplay je isto bolji od onoga cega se secam iz prethodnih delova. Verovatno cu dati jos jednu sansu HD kolekciji nakon kompletiranja DmC-a. Mada cisto sumnjam da cu igrati Heaven or Hell ili Hell or Hell mode. Nisam toliki fanatik haha.


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2013-01-22

@Pegla

cartel nije prošao lepo ni kod kritike, a vala ni kod igrača. spremi se za razočarenje


RE: Sada igram... - pera94 - 2013-01-22

The cartel je totalni fail, na početku još i nekako da ga igraš ai posle počinje da nervira, moje veće zamerke za igricu su nekako loša kontrola nišana ( bilo mi je nekako mnogo čudno ) i kako su uradili oružija - smešno, ne oćekuj ništa posebno od igrice.
Bar se meni nije svidela.


RE: Sada igram... - Pegla - 2013-01-22

ja nisam zahtevna osoba Wink
uglavnom nemam velika ocekivanja ni od cega, pa se posle samim tim ni ne razocaram nesto posebno Big Grin ali hvala za info, i sam sam video da nije najsrecnije prosla igra kod igraca po netu Toungue


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2013-01-22

ali nisi ni mazohista, bar se nadam da nisi


RE: Sada igram... - Pegla - 2013-01-22

nisam XD