AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-08-16

Darksiders 2, odličan nastavak, još bolji od prvog. Nadam se da će biti još par nastavaka da vidimo druge jahače apokalipse. Big Grin


RE: Sada igram... - pera94 - 2012-08-16

ja neigram bas nesto mnogo igrice pa mi reci ako sam negde pogresio
1. the sands of time
2. warrior within
3.two thrones
4. ovaj deo neznam kako se zove ali znam da su tu nacrtani likovi i da im je lose ispala igrica
5. the forgotten sands
I jos ako mozes da da docaras sta si mislio/la (nemogu da izvalim. ali mislim da si musko jer bi ti pisalo onda japanka 100% XD ) pod ovim hack and slash i spin off a i gameplay (za ovo se salim Smile ) XD


RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-08-16

Prava trilogija je The sands of time, Warrior Within i Two thrones, gdje je radnja povezana i nastavlja se na sljedeću, samo s drugačijim načinom igranja i tu je zaokružena priča.

Ovaj Prince of persia iz 2008 je zapravo reboot, nema nikakve veze s trilogijom i radi se o jednoj vrsti grafike koje koristi npr. viewtiful joe ili neke rijetke igre. Cell shaded ili tako nekako. Ima samo dlc na playstation storeu koji je valjda zaokružio priču ili nešto.

A Forgotten sands je spinoff, ali i prequel zapravo. Ono, radnja se događa prije početka trilogije, ali je priča vrlo loše povezana...

i sada je najavljen novi reboot Prince of persia čiji će glavni lik vjerojatno biti crnac. Big Grin


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2012-08-16

Probao malopre Saints Row 3 na XBOXu. Nije losa igra. Vise mi se dopala od GTA fransize, mada verovatno zbog kreacije lika i jos neki sitnica. GTA je prilicno slab sto se likova tice lol.


RE: Sada igram... - Eleran - 2012-08-16

Probao da igram Heroes VI, ali nisam uspeo da pokrenem, neko zna gde mogu da iskopam crack ili neku bolju verziju download-a?


RE: Sada igram... - duka1998 - 2012-08-16

Ja sada igram Darksiders 2 i igra KIDA


RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-08-17

(2012-08-16, 22:32)Eleran Wrote: Probao da igram Heroes VI, ali nisam uspeo da pokrenem, neko zna gde mogu da iskopam crack ili neku bolju verziju download-a?

koju verziju si skinuo i što ti pokazuje?

krekove imaš na gamecopyworld


RE: Sada igram... - cmaroljub - 2012-08-17

League of Legends


RE: Sada igram... - Sagara Souske - 2012-08-17

Fifa Street i Top Spin 4, sportske igre ftw. Big Grin
Also, STREET >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> FIFA 12


RE: Sada igram... - SerbianGod - 2012-08-17

(2012-08-16, 22:32)Eleran Wrote: Probao da igram Heroes VI, ali nisam uspeo da pokrenem, neko zna gde mogu da iskopam crack ili neku bolju verziju download-a?

Eh, mogao bi ih ja da ga probam, ali III je zakon. Uzgred, cepam KOH, ovaj London 2012 (relativno smor, mada ima lepih disciplina) i stari dobri AOE II pomalo.