AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2012-07-29

side-scrolling beat-em-up


RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-07-29

(2012-07-29, 19:40)Ichigo Wrote: ^a kakav je original XD nisam nikada igrao ovu igricuSmile

ono krvava arkadna akcija. Ima dobru priču, solidne bossove od kojih svaki ima taktiku kojom ih se može ubiti, solidnu akciju koja ne dosadi, i dosta nasilja. A multiplayer nisam igrao, koliko znam, nema online, nego samo na istoj konzoli. Imaš poteze, načine za ubijanje, više oružja, mogućnost skupljanja maski (ono, treba otkriti i napraviti način da ih otključaš) i slično. Zabavno, ali kod mene nema neki replay value...

Trenutačno igram brutal legend. Nisam baš pretjerano oduševljen. RTS podsjeća na sacrifice, samo nije baš najbolje. Očekivao sam više akcijsku igru, ali glavni lik je tako mlak da je dovoljno pet šest poteza da ga ubiju. Spašava tek zanimljiva radnja i heavy metal posvete.
[Image: 256px-BrutalLegendCover.jpg]


RE: Sada igram... - Ichigo - 2012-07-30

(2012-07-29, 22:18)john_constantine Wrote:
(2012-07-29, 19:40)Ichigo Wrote: ^a kakav je original XD nisam nikada igrao ovu igricuSmile

ono krvava arkadna akcija. Ima dobru priču, solidne bossove od kojih svaki ima taktiku kojom ih se može ubiti, solidnu akciju koja ne dosadi, i dosta nasilja. A multiplayer nisam igrao, koliko znam, nema online, nego samo na istoj konzoli. Imaš poteze, načine za ubijanje, više oružja, mogućnost skupljanja maski (ono, treba otkriti i napraviti način da ih otključaš) i slično. Zabavno, ali kod mene nema neki replay value...

Trenutačno igram brutal legend. Nisam baš pretjerano oduševljen. RTS podsjeća na sacrifice, samo nije baš najbolje. Očekivao sam više akcijsku igru, ali glavni lik je tako mlak da je dovoljno pet šest poteza da ga ubiju. Spašava tek zanimljiva radnja i heavy metal posvete.
[Image: 256px-BrutalLegendCover.jpg]

thx,skidam ga..iznervirao me LImbo ne mogu da predejm jedan nivo....


RE: Sada igram... - Simpatičan Mladić - 2012-07-30

@Ichigo Koji nivo je u pitanju?

Inače, trenutno igram
[Image: LEGO-Pirates-of-the-Caribbean.jpg]
zanimljivo... veoma zanimljivo Smile


RE: Sada igram... - Ichigo - 2012-07-30

^onaj nivo sa vodom,kada se dize nivo vode,pa se otkaci onaj balon.......do sada sam 100 puta pokusavao,izdace me snaga Smile
udjem u igricu,probam nesto novo ,i nikako da uspem...damn!


RE: Sada igram... - Simpatičan Mladić - 2012-07-30

^ Posluži se youtube-om. Ja sam inače prešao taj nivo. Zeznuto je jer moraš brzo da razmišljaš.


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2012-07-30

pikam malo l4d2, ajde javljajte se


RE: Sada igram... - MrGuts - 2012-07-30

Igram Mario! XD


RE: Sada igram... - Piccolo - 2012-07-30

koji mario ima ih milion XD


RE: Sada igram... - Ichigo - 2012-07-30

(2012-07-30, 14:31)Simpatičan Mladić Wrote: ^ Posluži se youtube-om. Ja sam inače prešao taj nivo. Zeznuto je jer moraš brzo da razmišljaš.

a znam,ali krivo ce mi biti ako pogledam....hocu da sam predjem Whistling Cool