AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)

RE: Sada igram... - Raven - 2012-07-02

Ja igram Skyrim kad uhvatim malo vise vremena...a inace odigram po koju utakmicu NBA 2K12.

RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2012-07-02

[Image: pokemonblack2boxart.jpg]
Posto za koji dan idem za BG, rekoh da probam da li ce raditi na R4i kartici, i odlicno radi. Za sad samo japanska verzija izasla, ali su patchovali prevod tehnika i Pokemona, tako da se komotno moze igrati kao predjelo. Engleska verzija tek u oktobru :<

RE: Sada igram... - Eleran - 2012-07-03

Zavrsio Chrono Cross, extra igrica...Sad se bacam na Final Fantasy IX jos jedan od dragulja play station keca Smile

RE: Sada igram... - Happy - 2012-07-03

Ja ću Xenogears kada završim Chrono Cross Toungue Koliko vidim po netu svi ga hvale kao jedan od najboljih J-RPG-ova. Na kraju ispadne da su FF naslovi samo najpoznatiji ne i najbolji XD

ZetaZaku i ostali zamolio bih vas da kačite male slilke. Jer ove velike slike prvo moraju da se učitaju (skroz razvuku forum) pa ih tek onda forum smanji na 630x581. Još kada na strani ima po 5-6 ovakvh slika... Uzimajte neke male slikice što google odmah izbaci. Nema potrebe da stavljate ~1600x1200 slike, videćemo i na maloj slici šta igrate.

RE: Sada igram... - S0sa - 2012-07-03

The Walking Dead XD

RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2012-07-03

cenim da alex5ko ima dialup čim zanoveta i piše crvenim slovima Toungue

završio FarCry na realistic i nastavljam Max Payne 3

RE: Sada igram... - Eleran - 2012-07-03

@Alex5ko: Zavisi recimo cuveni FF sa Cloudom i ekipom koji svi hvale ja sam izdrzao svega 10 min igranja, dok FF IX i FFXII na sony dvojci su vrh! Evo ovu devetku sto sada igram definitivno se razlikuje od svih ostalih FF serijala do sada...

RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2012-07-03

@alex Pa da, namerno linkujemo velike slike. Jbg, stavljam prvu sliku koju google images izbaci. Kao sto Zoro rece, trebas imati Dial Up da ti pravi probleme, a ne znam da li jos iko ima to.

FFIX je isti kao i svi prethodni. Ima tu neke razlike u skillovima (iz oruzja i armora budzis skill, dok npr. u VII imas materiju) ali se isto igra. Also, FFIX je na kecu. FFXII kao da nije FF. Vise dodje kao neki spin off poput FFT. Sta znam, meni su sve FF igre zanimljive bile sem XII. To je bas najgori FF koji sam igrao (nisam igrao samo FFXIII-2, FFXIV i FFXI). Mada da, FF je samo najpopularniji RPG serijal. Te igre su najveci trag ostavile na zapadu, kao i ostali naslovi Square Soft-a (Chrono Trigger, Parasite Eve), za Xenogears nisam bas siguran. Uglavnom, skoro svi RPG naslovi Square Soft-a su vredni igranja. Jedine RPG igre koje bas ljudi zaobilaze su SaGa Frontier i Unlimited SaGa. Odlicna muzika, odlican koncept, ali lose izvedeno.

RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-07-03

mali odmor od akcijskih igara, igra koju sam najviše htio i uspio se dočepati.

[Image: Heavy_Rain_Cover_Art.jpg]

RE: Sada igram... - Exorcist - 2012-07-06

Igram Assassins Creed Revelations