AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Last Exile - 2011-03-10

Nakon sto sam presao DA 2 upravo skidam Wheel Of Time igru baziranu na istoimenom knjizevnom delu epske fantazije autora (nazalost pokojnog) Roberta Jordan-a Smile

EDIT Za vikend sledi DA 2 AGAIN Big Grin Big Grin


RE: Sada igram... - Dream Omen - 2011-03-17

Igram The Witcher Enhanced edition i svakim trenutkom mi je sve više žao što nisam ranije mogao da probam ovu igru Smile


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2011-03-17

(2011-03-10, 22:42)Last Exile Wrote: upravo skidam Wheel Of Time igru baziranu na istoimenom knjizevnom delu epske fantazije autora (nazalost pokojnog) Roberta Jordan-a Smile

to je ona iz 99? kakva je igra pošto i mene zanima Big Grin, kakva je priča?


RE: Sada igram... - Punisher - 2011-03-19

igra se naruto shippuden ultimate ninja storm 2, igra rula Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Sada igram... - Micko - 2011-03-22

(2011-03-19, 12:30)Punisher Wrote: igra se naruto shippuden ultimate ninja storm 2, igra rula Big Grin Big Grin Big Grin

Eh, da nisam stavio custom firmware mogli bismo da igramo online... Inače, stvarno rula Thumbs up!

Crysis 2, meh, ne daje mi taj osećaj kao recimo Killzone 3 (koji mi je upao u top 5 svih vremena). Smara to što mogu da uključim oklop i prosto protrčim kroz neprijatelje do sledećeg checkpointa. Takođe je bagovita, AI ponekad flešira ili se desi da prođe kroz beton i sl... No, potrudiću se da je pređem, možda do kraja promenim mišljenje Smile


RE: Sada igram... - Punisher - 2011-03-22

pošto vidim da igraš killzone onda vjerojatno ne bi mogli igrat online pošto ja to igram na xboxu XDD
uh crysis 2 sam odigro demo kad je bio došao na live, i nije mi nešto, imam filing da je singleplay užasno dosadan i nezanimljiv -.-
a isto tako mislim kako se PC gameri neće baš razveseliti činjenicom kad skuže da im je crysis napravljen kao port s konzole.
što se tiče naruta, odradio sam main story arcove i ostali su mi još samo akatsuki sasuke, killer bee, minato i lars za otvoriti od likova.
Sad se moram natjerat otići kupiti live gold i microsoft pointse da si kupim map packove za halo reach, i treat će mi love za assassins creed brotherhood ;___________; OMG znači ne hranim se jedno mjesec dana barem Sad


RE: Sada igram... - HellboyD - 2011-03-22

^Ako ista drugo online za multiplatform igre rade bolje na xbox live-u nego na psn Toungue .
Assassin's Creed II i Blazblue: CS za sad, i to jedva stizem zbog manjka vremena >.<


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2011-03-22

[Image: ff1a63fc.jpg]


RE: Sada igram... - Punisher - 2011-03-22

(2011-03-22, 19:53)HellboyD Wrote: ^Ako ista drugo online za multiplatform igre rade bolje na xbox live-u nego na psn Toungue .
Assassin's Creed II i Blazblue: CS za sad, i to jedva stizem zbog manjka vremena >.<

većina multiplatform igara izgleda i radi bolje na boxu, al ajd nećemo cjepidlačiti Toungue Toungue

i ja sam počeo ACB igrati.


RE: Sada igram... - S0sa - 2011-03-23

Bulletstorm za par dana XD