Hanaukyo Maid Team
#1
[Image: 3066.jpg]

Quote:After losing his mother, 12-year-old Taro journeys to Tokyo to live with his grandfather. But he gets the biggest surprise when he discovers that his grandfather's home is a huge mansion with hundreds of beautiful maids ready to serve him. Making matters worse (at least for Taro, but not for our viewing) is that not only does he inherit the Hanaukyo mansion, he gets the services of all of the maids 24 hours a day, 7 days a week.

Godina: 2001
Epizoda: 12

Prijatelj mi preporučio da pogledam ovaj anime.Kaže da je lega.Šta vi kažete.I kaže da je pure Ecchi jel to istina.Big Grin
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#2
Nisam odgledao ceo ali na osnovu onih prvih par epizoda sto sam odgledao ti bi bila jedna od definicija pure ecchi animea Wink .Spada pod onu "skoro pa Hentai " kategoriju Big Grin
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#3
(2009-04-06, 23:12)goluzdravi Wrote: Nisam odgledao ceo ali na osnovu onih prvih par epizoda sto sam odgledao ti bi bila jedna od definicija pure ecchi animea Wink .Spada pod onu "skoro pa Hentai " kategoriju Big Grin

AHA,AHA!Zar nije to super ili šta.XDXD:love::love:
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#4
Zavisi, takvi anime-i znaju da budu extremno dosadni, ako izostavimo ecchi scene Smile
[Image: mamoru_takamura_by_clocktart-d416mpb-1.jpg?t=1349112886]
Reply
#5
(2009-04-07, 12:56)dEiDaRa Wrote: Zavisi, takvi anime-i znaju da budu extremno dosadni, ako izostavimo ecchi scene Smile
Nije dosadno.Govori o dječaku sa 14 godina kojem su roditelju mrtvi a dida mu živi na planini kod Tokya,Kad je došo do vrha našo se ispred diiiiiiiiivovske kuče,ti nije ji palača to je i veče.Tamo mu Maid Maria pokaže video na kojem njegov dida govori da je odlučio ostatak života provesti na nekom otoku sa puno sexy žena a njemu njegovom unuku ostavlja vodstvo obitelji i preko 300 maida.Cool je to anime samo je mana što 1 epizoda traje oko 14 min.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#6
(2009-04-07, 13:56)Paja Wrote:
(2009-04-07, 12:56)dEiDaRa Wrote: Zavisi, takvi anime-i znaju da budu extremno dosadni, ako izostavimo ecchi scene Smile
Cool je to anime samo je mana što 1 epizoda traje oko 14 min.

Ja mislim da je to sto ti smatras manom, jedan veliki plus kod tog animea. Da traje punih 20ak minuta mislim da bi dosta ljudi odbacilo taj anime odmah na pocetku :S
[Image: thewitchersigqe1.jpg]

...I'm Howling In The Shadows...
Reply
#7
Našao sam sada Hanaukyo Maid Team La Verite.Nemo gu nigdje nači epizode.Prošao sam barm 30 stranica ali nemogu naći.Još če mi svi živci popucat.:angry:
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#8
^ Hanaukyou Maid Tai: La Verite Torrent [a4e] dual-audio

naravno ako nemash nista protiv torrenta .. kao vishe nego pola clanova na forumu Toungue
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#9
Hvala puno ali ja bi htio gledati a ne skinuti.Jel se može tamo i gledati.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#10
^ pa skinesh i pogledash ?
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)