Neon Genesis Evangelion
#41
(2009-01-25, 22:48)Eleran Wrote: uh...ne volim kad anime pocne da se grana na OVA-e i slicno, retko koju OVA animu sam odgledao, ali se drzim reci Dream Omen...sledece nedelje cu sve ponovo da odgledam i da vidim onda da malo vishe se unesemo u pricu o ovoj animi, ali naravno sa spoilerskim duhom tako da ce biti mnogo i mnogo spoilera...by the way...da li je 1.01 pre ili posle End of evangelion???

Verovatno si pitao za Rebuild of Evangelion??
ako jesi [spoiler]to je priča koja počinje iz početka i prvi deo je prvih 6 epizoda sa nekim izmenama koje drugačije utiču na priču i pokazuju neke nove momente koje nismo videli u originalnoj seriji ali neke stvari dodaje takođe[/spoiler]
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#42
Bah...rebuild mi je glupost.

Pogledaj serial, posle End of Evangelion i kraj Smile
Reply
#43
(2009-01-25, 23:17)Inuyasha Wrote: Bah...rebuild mi je glupost.

Pogledaj serial, posle End of Evangelion i kraj Smile

Pa nije baš ni glupost meni se svideo Smile
posebno kraj Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#44
(2009-01-25, 23:23)Dream Omen Wrote: Pa nije baš ni glupost meni se svideo Smile
posebno kraj Smile

Mene je totalno smorio, ponavljanje scena, pa onda 10 sekundi neshto novo, pa sve nekako haoticno, ne poredjano po redu...meni se ni malo nije svideo, no kako god, svako ima svoje misljenje Anime
Reply
#45
Ok nesumnjivo da ste vas dvojica experti Wink , ali da li bi mogao neko od vas dvojice da napishe sve po redu kako i sha ide da znam kojim redosled sha da gledam...ok prvo ide obicna TV verzija serije...sha i kako ide dalje?
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#46
OK Elerane pogledaj prvo osnovnu seriju onda The end of evangelion Dheat and Rebirth
i onda pogledaj i Reubild of evangelion

U Rebuildu mi se svidelo što su nam pokazali neke nove stvari i nije mi smetalo da pogledam neke stare scene prerađene
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#47
Wagata...no da ne spamujemo vishe...till then Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#48
Death and Rebirth mozes i da preskocis kada ako prvi put gledas seriju jer su to uglavnom 25&26 epizoda sa jos par dodatih scena nista spektakularno....

Rebuilt nisam gledao pa ne mogu nista da kazem o njemu....

Inace ovako serija j#$% u zdrav mozak samo tako! Znaci pao u sam depresiju kada sam je odgledao XD

Morao sam ponovo posle nje da pregledam Gurren Lagann da mi vrati malo vere u ljude XD
[Image: megatronbanner.png]
Reply
#49
(2009-01-27, 18:56)PicoLord Wrote: Inace ovako serija j#$% u zdrav mozak samo tako! Znaci pao u sam depresiju kada sam je odgledao XD

Morao sam ponovo posle nje da pregledam Gurren Lagann da mi vrati malo vere u ljude XD
NGE mi je bio jedan od prvih animea koji sam odgledao i kako je gore receno posto sam zavrsio sa gledanjem stvarno mi nije bilo ni do cega.Posle sam morao da odgledam neku komediju da me malo vrati u zivot
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#50
He he Pico lord...ladno da ga zamenim sa Yoko Ritona XD XD XD

Meni je u animi jako fascinantan njegov cale...onako skroz mi je bilo neobicno kad sam gledao taj odnos otac sin...Ovo je moja verzija da me neko ne proziva kako to nema u animi XD
ono tipa Otac: Sha ocesh? Sin: Ovaj znash...ovaj... Otac: Tako sam i mislio...ti si kreten, nesposobni sramota mi je sho si mi sin... Sin: Ovaj cale teraj se... Sin porazio josh jednog monstera Cale: Da neces mozda i medalju da ti dam mosh mislit
i sve tako u krug ono u fazonu ne znash ko je veci sadista, a ko mazohista, bas su likovi Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)