Sada igram...
#31
Farm Frenzy 2.
Odlična logička igra za ubijanje vremena ima oko ~40mb i vrlo simpatično izgleda.
Reply
#32
CS1.6 -banujem cheat-ere Big Grin
Rainbow Six Vegas 2
Reply
#33
Spor.
Preporucujem svakome igra je odlicna! I nije zahtjevna. Anime
[Image: hardug2.png]
Reply
#34
(2008-09-10, 20:20)Foste Wrote: Spor.
Preporucujem svakome igra je odlicna! I nije zahtjevna. Anime

Misliš Spore Toungue
Reply
#35
Da misli tako... Shame on you Foste... you mispelled the word... XD
A ide na faks... tcsh.... Garrmrar Erreour Foste XD XD XD
Kidding... Big Grin

Reply
#36
Damn it. Yup Spore. XD

BAs sam neki student XD
[Image: hardug2.png]
Reply
#37
Uzeo slucajno da listam neko ranije izdanje sveta kompjutera i vidim kao 10 najvishe downloadovanih kratkih igrica 2007...i vidim nekakv puzzle quest...na kraju se ispostavi da je ovo zlo cudo..znaci ono slicno puzzle fighteru s tim sho imash spellove,heroja,items,quests maaaa svega i svacega...vrlo originalna,zabavna i jednostavna igrica....recimo da je ovo puzlle verzija heroja,disciples i slicno ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#38
(2008-09-16, 12:43)Eleran Wrote: Uzeo slucajno da listam neko ranije izdanje sveta kompjutera i vidim kao 10 najvishe downloadovanih kratkih igrica 2007...i vidim nekakv puzzle quest...na kraju se ispostavi da je ovo zlo cudo..znaci ono slicno puzzle fighteru s tim sho imash spellove,heroja,items,quests maaaa svega i svacega...vrlo originalna,zabavna i jednostavna igrica....recimo da je ovo puzlle verzija heroja,disciples i slicno ^_^

ooooooo moram probat Anime ... jel imas link za download
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#39
imas ga na torrentu i emule...mnogim drugim,meni je drugar skinuo na rapid ma nachesh je lako sitna je igra,ae ako ne budes mogao da nadjesh videcu da pitam drugara za link ok??? ^_^
znaci sho je duze igram sve je zanimljivija...ono kao tipa kidam 12 lvl spell druid sam ne znam ti koji lvl i ono stoka sam i kontam ono kao jaooo brate to easy i onda naleti nekakva mrcina i pokida te i onda vidish da ima i 30 lvl spell haha...ma luda je igra...ima mountove spellove iteme...non stop nesto ^_^ plus unaprdjujes grad imas i kesh i svega...ma igra je ludilo ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#40
Evo nasao sam par torrenta, sad cu vidit koji valja. Bas sam razmisljao kako mi fali neka takva igra, cisto za razbit dosadu a opet zarazna. (kad sam izgorio graficku pa nemogu pokretat zahtjevnije a i ne trebaju mi sad, to je druga prica Smile)
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply




Users browsing this thread: 4 Guest(s)