[Jesen 2022] Chainsaw Man
#1
[Image: 126216l.jpg]

Tip serije:  TV
Broj epizoda:  Nepoznato
Žanr:  Shounen, Akcija, Demoni
Studio:  MAPPA
Godina:  Jesen 2021
Opis:  
Dendži ima samo jednu želju - da živi miran i srećan život. Međutim, to je daleko od realnosti s obzirom na to da je nateran od strane jakuza bande da ubija đavole kako bi otplatio svoje dugove. On koristi svoj ljubimca đavola, Pečitu, kako bi obacio posao i spreman je da uradi sve kako bi došao do novca.

Trailer:


Reply
#2
To sam mislio ja da radim Smile

Nemoj samo sad da pocnes da najavljujes sve i svasta iz buducih sezona samo da neko drugi ne bi uleteo u termin, leba ti XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
(2021-06-27, 13:29)Pegla Wrote: To sam mislio ja da radim Smile

Nemoj samo sad da pocnes da najavljujes sve i svasta iz buducih sezona samo da neko drugi ne bi uleteo u termin, leba ti XD

Striček i ja sam to mislio ahhah, kad sam čitao mangu... XD
Reply
#4
A morao sam da budem brz da niko ne bi uzeo, znam da svi žele da rade ovo. Svakako će Epicman slati prevode sa mnom. Takođe, sad smo Pegla i ja jednaki, on meni Scarlet Nexus a ja njemu Chainsawman xd.
Reply
#5
Upamti to za sledeci put Toungue
Posto smo sada kvit, sledeci put igram na kartu vlasnika sajta XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
(2021-06-27, 13:50)Pegla Wrote: Upamti to za sledeci put Toungue
Posto smo sada kvit, sledeci put igram na kartu vlasnika sajta XD


Biće zanimljivo ahhaha
Reply
#7
Što se mene tiče, možemo sva trojica da šaljemo prevode. Za striming da Pegla kači na Anime Overdose, ja na Anime Balkan a Epicman na Anime Srbiju. Ako se vas dvojica slažete, možemo da uradimo to kad svakako sva trojica planiramo da radimo XD.
Reply
#8
Ma jok, nisam bas toliki fan, dovoljno je sto ces slati titlove i epizode Smile

A i, iskreno, vec par godina pokusavam da smanjim broj projekata po sezoni, al mi nesto ne polazi za rukom stalno iskoci nesto zanimljivo, plus nastavci nekih serija Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Važi. Onda ćemo Epic i ja da šaljemo zajedno.
Reply
#10
Pegla VS GT prevodioci

i tako uskraćni smo kvalitetnog prevoda za zanimljiv naslov
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)