Steam [Generalna tema]
#71
Jesu te igre zaključane za ruski IP ili da probam da navatam nekog lika iz Rusije XD Jbt svaka igra im je onda 1/2 cene. Kada dođe popust džabe Big Grin
Reply
#72
ima koje jesu, ali 90% nisu. odeš na steamtrades i tamo nađeš
Reply
#73
Hebeš ove ruske steam tradere, svi traže 5 ključeva - 9,35e, a cena igre je sada 11,69e. Očekivao sam uštedu od barem 40% a ne ovako slabo. Niko ne daje za 4 ključa - 7,48e. Najbolje bi bilo kada bi našao nekog frenda iz Rusije pa on da mi tamo kupuje igre za neku svoju min zaradu od 1e po igri Big Grin
Još sam video oglas od jednoga što daje za 6 ključeva. Pa to je cena igre sada kada je pre order 10%, zašto bih preko njega uzimao Surprised

Zoro koja je bolja igra za drop itema, dota 2 ili cs:go? Stavio sam sada 20-ak itema iz dota 2 da se prodaju, očekujem oko 2e XD
Reply
#74
Ti baš hoćeš da rizikuješ da ti igra bude region restricted XD
Reply
#75
(2014-09-21, 15:52)S0sa Wrote: Ti baš hoćeš da rizikuješ da ti igra bude region restricted XD


sve se da proveriti na ruskom steam-u, ali ako lik ima dobru rep sam će ti reći da li je igra zaključana ili ne. što se droppova tiče, d2 ne igram pa nzm kakav drop ima, ali csgo sve zavisi kako te ukenja
Reply
#76
Mortal Kombat i Injustice su na snizenju, 5 evra po igri. Razmisljam se da li da kupim jednu od njih. Nisam sad neki fan Mortal Kombat serijala jer kod tabacina vise gledam sam gameplay nego izgled. Al' nema se bas neki izgbor sto se PC-a tice, jedino Street Fighter IV, King of Fighters i Mortal Kombat. Valjda ce nekad biti i KoFXIII na snizenju, to bih odmah kupio.

Kakav je MP kod Mortal Kombat-a? Znam da kod SFIV obicno smaraju sa jednim istim likovima, stalno Ryu ili Guile ili sta vec. Imao sam prilike da igram online na 3DS-u i brzo je smorilo.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#77
imao si KoF u bundleu baš skoro, ali može da se nabavi za 2-3E max
Reply
#78
KOF13 možeš da nabaviš kod trejdera za 1 ključ (2,5$). I čuo sam da je netcode dobar.

Što se MK9 tiče (IGAU nisam igrao onlajn niti kupio igru - ne sviđa mi se, ali je ista situacija u pogledu netcoda i onlajn zahteva). Ako ti igra nije zakucana na 60 fps i nemaš bar 10 mb/s, nećeš se baš dobro provesti onlajn. Inače, iako se na turnirima uglavnom koriste najjači: Kabal, Sonya, Cyrax, igrači onlajn ne smaraju sa istim likovima, čak mi se desilo da nekad u toku dana uopšte ne naiđem na Scorpiona, haha. Premda su neki likovi veoma pogodni za eksploataciju cheap poteza: Noob Asshole Saibot, Liu Knag (god spamming juggle combo XD ) Raiden, Mileena, Kitana, Cage, Sindel. Ako naiđeš na pro Cyrax igrača ugasio si sveću ako te uhvati u onaj njegov reset combo a pritom nemaš energiju za breaker (samo noobovi bacaju energiju na X-ray), onda ti ode 80% zdravlja na kraju komboa. XD
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#79
Free Tropico 3 u Humble Bundle store, navali narode XD
Reply
#80
Na kraju kupio Mortal Kombat, Injustice, Left 4 Dead 2, Postal 2, Bastion, Saints Row Third i Just Cause 2 (uz to i gratis Tropico 3). Steam je zaraza. Nisam ni trebao uplatiti pare na racun.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)