Nadolazeći animei
To je jedina manga u top 10 najprodavanijih koja nema anime adaptaciju. Ništa čudna ova odluka nije. tek će sada da mlate pare.
Reply
To što se prodaje i čita ne mora da znači da je dobar i da mi se sviđa Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
ako su titani dobili anime, zašto ne bi i TerraFormars, jedva čekam
Reply
Za moj ukus Titani su previše depresivni. OK je malo ozbiljnija priča, ali ono je previše depresivno. Teraformers bi bolje izgledao kao parodija nečeg kao Titans.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
(2014-02-13, 16:22)Dream Omen Wrote: To što se prodaje i čita ne mora da znači da je dobar i da mi se sviđa Sad

To neka AniDB logika? "Zasto pravite anime serije koje ne volim!" ?

JOHJ adaptaciju cekam vec pola godine. Pitanje je bilo kada ce JOHJ spasiti anime industriju. Kakav crni Mushishi, kakav crni LoGH, pa JOHJ ce spasiti anime Big Grin
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
AKo će ljudi da gledaju, nije problem, ali volim da kažem kad mi se nešto sviđa ili nesviđa Smile

Reply
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...MJVw-orup8

Drugi film izlazi na letu.
Prvi na DVD/Blu-ray 14. maja.
Reply
Knigts of Sidonia prvi minut
Reply

Can't wait for this... Smile
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...s-tv-anime
Anime industrija spasena!