Hunter x Hunter
#91
FMA i FMAB su dva razlicita animea jer se prica u potpunosti razlikuje. Ovo ce bar 50-75ep da prati radnju koja je vec bila vidjena. Bice shitstorma. HxH fanovi nece biti zadovoljni garant. Jedini + u ovome je da dobije nove fanove koji nisu gledali HxH zbog "lose animacije" (znate decu), ostalo je muzenje fransize (kao sto je i DBK bio).
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#92
I bez obzira na sve to i dalje planiram da ga gledam, ali kao i FMAB prvo cu da sacekam da izadje posten broj epizoda pa onda, ako nista sva cetiri lika su gotivna tako da nije problem gledati ih ponovo Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#93
Planiram da odgledam ovo, ali se dvoumim da li da gledam taj stariji deo ili ne.
Vidim da za ovaj remake imamo preko 90 titlova na srpskom, i to mi se sviđa.
Pa mi recite, vi koji ste odgledali, da li je ovaj noviji bolji od starog? A ako su priče različite, onda ću odgledati i ovaj stariji.
Reply
#94
Ista je priča stim da novi ima brži tempo, likovi su dosta bolje prikazani u starom.
Reply
#95
^Ako je tako, onda ću početi sa novim.
Ako mi se baš toliko dopadne, onda ću odgledati posle i stari, čisto da vidim razliku
Reply
#96
Novi, prije svega jer ima više epizoda i radnja ide dalje i dalje...
Ali da, ak ti se svidi, pogledaš i stari.
Reply
#97
Ja bih savetovao obrnuto, odgledaš stari, pa ako ti se dopadne (i kad malo ispari iz sećanja) počneš novi. Big Grin
Reply
#98
Po meni je najbolje je da pogledaš stari i tamo gde je on stao nastaviš sa novim.
Reply
#99
Pfff, nemoj to radit XD
Reply
Opet sam počeo gledati hxh sada sam stigao do 90. epizode čini mi se da će biti dobra kad je odgledam Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)