Istorija Mortal Kombata
#11
MK3 je meni najdraži, jer sam ga najviše igrao. Ali igrao sam i MK1 i MK2, ali i MK4.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#12
Igrao keca kao klinac na Super Nintendo. Jos uvek imam igru Big Grin
Trojku sam igrao na ps1 i bila mi je cool. Cetvorku sam malo igrao. Nisam pipao fransizu do devetke.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#13
Pogledao sam svih 6 epizoda, mnogo dobro urađeno i jedva čekam nastavak Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#14
I ja jedva čekam sledeću epizodu, Smile ali kako vidim ne izlaze brzo, što je i okej, treba to kvalitetno napraviti. Nema šta - profesionalno urađena dokumentarna serija. Potpuno sam bio iznenađen kako nas serija vodi kroz istoriju Mortal Kombata na detaljan, informativan, zabavan i zanimljiv način. Pruža veliki doprinos opštem saznanju, sve ono što treba da znamo o kultnoj borilačkoj franšizi. Sledeće epizode će obuhvatiti meni slabo znan period MK-a - kad su kola krenula nizbrdo.

(2013-04-12, 16:06)ZetaZaku Wrote: Igrao keca kao klinac na Super Nintendo.

To je ona cenzurisana verzija. Nintendo je zbog te odluke ostao kratkih rukava.

http://www.youtube.com/watch?v=WOEUKBQIpjk
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#15
Sledeće delove skoro nisam ni igrao. Mislim da će sada u sledećoj epizodi uraditi dva ili tri dela.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#16
samo što sam pogledao, vrhunski odrađeno

sad mi se igra MK
Reply
#17
Haha, odlični gegovi, izdvojio sam meni dva najbolja.

http://www.youtube.com/watch?v=4x44nDFPvYY

http://www.youtube.com/watch?v=hk3zXwgKSg4
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#18
I službeno su ga najavili za PC!
Iako glasine traju već par mjeseci ja sam ipak imao dozu sumnje i mislio sam da na kraju od toga neće biti ništa. Sada je sve službeno: zvat će se Komplete Edition i sadržavat će sve DLC-ove i dodatne likove s konzola (uključujući Freddy Kruegera).

Ne znam za vas, ali meni je ova vijest baš uljepšala dan, zadnji MK za PC smo imali prije više od desetljeća, a zadnji MK koji sam ja osobno odigrao je Armaggedon prije 7 godina, tako da sam ovu vijest dočekao s oduševljenjem.

EDIT: Evo ista vijest već objavljena u drugoj temi, koji sam ja levat XD
Reply
#19
Ništa ne fali da i ovde bude ta informacija. Smile Leto uz MK. Pikiram da ovladam Liu Kangom, Jade, Sub-Zerom i Quan Chijem (omiljeni likovi u MK 2011). Ali videću, ipak moje trenutno znanje o MK 2011 likovima je površno i bazira se samo na Jutjubu. I naravno, neću se smiriti dok ne pređem Arcade Ladder na expert težini bez izgubljenog meča. xd
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#20
jao, ala će da se mlatimo ima haos da bidne
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)