Sada gledam (v2)...
(2012-08-13, 12:44)Corwin_r Wrote: Raph, da ne gledas uglavnom shitty romcomove i generalno skolske komedije, verovatno bi i nasao nesto sto se ne moze u celosti predvideti nakon odgledane 2 epizode, just sayin'.

Erm... Ja ne volim komedije generalno, gde na]e taj podatak? Sve sto sam gledao od komedija je Seitkaiyakuindomo, School rumble, Haganai, KamiNomi i Softenni. Mozda ima i jos nekih ali njih sam gledao zbog drugih stvari ne komedija, tako da to ne racunam.

Inace nisam rekao da je sve predvidivo posle 2 epizode, nego da znam kakav ce utisak ostaviti na mene do kraja, hoce li mi se dopasti ili ne (Steins;Gate, Death Note - daleko od predvidivog ali sam jos na samom pocetku znao da je superiska)

@ZetaZaku&Pilja: Cenim sto ste sve stavili u spoiler tag, ali sledeci put ako moze postujte takve stvari u temi o tome, ima tema o grave of the fireflies...ok je koji komentar i utisak o animeu u ovoj temi, ali debate, ne bas :/
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Ponovo gledam Helsinga Smile) Mnogo dobar samo kratke su epizode Sad
[Image: tumblr_lpfga86Icn1r0hogfo1_500.jpg]
^Ako ti se svideo obični Hellsing onda pogledaj Hellsing Ultimate. Big Grin IMO mnogo bolji od običnog.
[Image: 317bpjd.png]
prvi je dobar do negde 10-e, ali posle ....

beše Ultimate još samo jedna ep do kraja?
(2012-08-13, 12:36)ZetaZaku Wrote: [spoiler]Pa kakvo je vreme bilo, bolje da zivis sa nekim ko bi te sve vreme mrzeo nego da umres. Trebao je barem zbog svoje sestre da joj ljubi noge. Jedno je baciti svoj zivot, ali on je unistio i zivot svoje sestre. Jeste da su deca, ali je on bio dovoljno star da nesto uradi. Deca njegovog uzrasta su u to vreme radila u fabrikama (njegova je unistena pa je imao problema), tako da je mogao da pomaze prilikom evakuacije i slicno. Problem je isto bio sto su previse i oni trazili. Ako vec zive kod nekog, bolje da jedu sta im se da nego da traze luksuznu hranu. Jeste da su ovi jeli njihov pirinac, ali ih je opet tetka sve vreme hranila i ugostila. Jeste da ih nije volela (nigde nije ni naznaceno kakav su odnos imale ona i njihova majka, a i naravno zbog vremena je svaki dodatak u porodici nepozeljan), ali ih je opet hranila dovoljno.[/spoiler]
Kakvo nabacivanje spoilerima, garant ih svi otvaraju XD
[spoiler]Klinac je poceo da prodaje majcine stvari bas zato sto ih je tetka slabo hranila. Secate se valjda scene kada svi rucaju, svojima vadi sa dna posude sa sve pirincem i ostalim sastojcima, a njemu i njegovoj sestri sipa samo supicu sa vrha Wink[/spoiler]
Brz edit, sada gledam TTGL, od 8me ep mi je sve manje interesantan... zensko XD
[Image: 76561198014117425.png]
(2012-08-13, 21:59)Roronoa Zoro Wrote: prvi je dobar do negde 10-e, ali posle ....

beše Ultimate još samo jedna ep do kraja?

Prvi je klasika...lektira Smile Ultimate cu da gledam cim zavrsim obican Smile Hvala na preporuci...
[Image: tumblr_lpfga86Icn1r0hogfo1_500.jpg]
@S0sa Drugim recima, razmazen je bio. Beggars can't be choosers. Njegova je odluka bila sta ce uraditi sa kimonom i imao je svoj deo.

Odgledao Glass Rabbit. Takodje smesten u ratnom periodu, ali u Tokiju. Long story short, jako slican Barefoot Genu, samo sto se odvija u drugom gradu. Oba jako tragicna. Stvarno je steta sto su ga tek sad preveli, a iz 2005. je. Bitno da FMA, Sora no Otoshimono i Berserk filmovi odmah dobiju prevod. Po prici, film mi je mnogo mnogo bolji od Grave of the Fireflies, ali je zato Grave of the Fireflies vizuelno lepsi. Glass Rabbit je iz 2005. a ne izgleda bas najsjajnije. Also, did I hear Kamiya Hiroshi? @_@ 8/10


Also lol @ Hellsing klasika.
[Image: 76561198041329936.png]
Zasto lol , pa jeste klasika..Zajedno sa Ergo proxyjem,Ghost in the shell Berserkom i sl....
[Image: tumblr_lpfga86Icn1r0hogfo1_500.jpg]
Ako gledaš po starosti nije, ali jeste vrlo gledan anime.
[Image: 317bpjd.png]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)