AnimeOverdose Forum

Full Version: [Zima 2023] Trigun Stampede
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Trigun Stampede

[Image: trigun_2023.jpg]

Tip: TV
Br. epizoda: ?
Žanr: Akcija, pucnjava, nasilje, 
Studio: Orange
Godina: 07.01.2023
Fansub grupa: SubsPlease/EraiRaws
Opis:

Nova verzija stare priče u 3D izdanju.


*Aj da vidimo na šta liči ova nova adaptacija... Iako se baš i ne nadam nekoj preteranoj sjajnoći.


Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=AzZYXqUdp5o


Da li to znači da nastavljaš sa ovim legendarnim serijalom?

Iskreno se nadam da ovo neće biti ogromno razočarenje, nakon legendarnog prvog serijala koji sam uživao gledajući uz tvoje prevode. Wink
Da, da, najavio sam, znaci prevodim Smile

Hvala na pohvali, ali svakako imam zamisao da ih malo doradim, ipak je dosta proslo otkad sam ih radio, a i da se podsetim serijala sad uporedo sa novim, koji za sada i ne deluje lose, nekako je fina animacija, cak me mozda malo vise podseca i na dizni/piksar varijante.

Bice okaceno za nekih sat-dva.
nego jel remake ili neki nastavak
Remake, po svemu sudeci, mada ne znam da li ce da odu u neku drugu stranu vremenom, za sada je slican rad.
Svaka čast, taman da pogledam večeras epizodu. Po kojoj grupi radiš prevode da znam šta da skidam. Smile

Ma prvi serijal je legendaran, mada su ga malo zbrzali na kraju, ni film nije bio loš.
Koliko sam primetio svi su manje vise isti izvori, ali skidam subsplease ili erairaws kad ih ima.
Bogami, nisam ocekivao ovakav kraj.
Nijednog momenta nisam ovaj naslov posmatrao kao prethodnicu originalnom animeu, zbog svih mogucih susreta sa istim likovima kao u originalu, ali na kraju su sve nekako lepo spakovali, moram priznati. Mada, ruku na srce, ne secam se u kom je stanju bio Jul u originalu.

Sad cu morati da pogledam original da se podsetim, i ujedno upicanim titlove Smile