AnimeOverdose Forum

Full Version: [Jesen 2021] Pokemon Evolutions
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pokemon Evolutions
[Image: sx0Z7cg.jpg]

Tip serije:  ONA
Broj epizoda:  8
Žanr:  Akcija, avantura, fantazija
Studio:  Pokémon Company, OLM Studios
Godina:  9.9.2021.
Opis:  Povodom 25. godišnjice, svaka epizoda će imati jednu priču iz svake regije; od Galara pa sve do Kantoa.

Trailer:



Ne znam da li ćeš me Epiče razumeti, ali zašto koriste za sam poster logo Pokemona koji je osmislio bivši američki 4kids entertainment za američko tržiste još od prvog serijala Pokemona, a ovo je na japanskom? Znam da su od početka japanci imali svoj originalni logo za Pokemone na posterima. To me zbunjuje, a baš sam primetio.
(2021-09-02, 20:43)FilipA99 Wrote: [ -> ]Ne znam da li ćeš me Epiče razumeti, ali zašto koriste za sam poster logo Pokemona koji je osmislio bivši američki 4kids entertainment za američko tržiste još od prvog serijala Pokemona, a ovo je na japanskom? Znam da su od početka japanci imali svoj originalni logo za Pokemone na posterima. To me zbunjuje, a baš sam primetio.

Vjerojatno zato jer je većini ljudi taj logo poznatiji od japanskog, ne vidim drugi razlog osim tog.
Može li se otvoriti, jesen kod mene već počinje.
Može, može kako ne može... tvoja želja je za Peglu zapovest Toungue.
I bi tako...

Grupa otvorena. Smile
Sve poslano i može u završene.