AnimeOverdose Forum

Full Version: [Proljeće 2021] Edens Zero
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Edens Zero
[Image: zRMju7f.jpg]

Tip: TV
Broj epizoda: 25
Žanr: Akcija, fantazija, znan.-fan., avantura, shounen, komedija
Studio: J.C. Staff
Godina: 10.4.2021.
Opis: U Kraljevstvu Granbell, napuštenom zabavnom parku, Shiki je čitav svoj život živio među strojevima. No, jednog dana, Rebecca i njezin mačji prijatelj Happy se pojavljuju pred ulazom u park. Ovi novopridošli malo znaju da je ovo prvi ljudski kontakt koji je Granbell imao u stotinu godina! Dok se Shiki spotiče u sprijateljavanje, njegovim bivšim susjedima jeto prilika za robo-pobunu... A kad njegova stara domovina postane preopasna, Shiki se mora pridružiti Rebecci i Happyju na njihovom svemirskom brodu i pobjeći u bezgranični kozmos.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=VrDtzT7f3us

*Nema nikakve veze sa Fairy Tail-om, samo je isti autor (Hiro Mashima) koji voli svoj stil. Čitam mangu od prvog dana.
Grupa otvorena.

Preduhitrio sam te XD
Neka si. hvala.

Koristi ću fansubove jer je netflix kupio prava i tek će službeni eng titlovi biti dostupni tek na jesen (vjerojatno i na hrvatski). Nema šanse da čekam toliko dugo jer čitam mangu od prvog dana.
Eto koji sam ja baksuz, prvi put otvorim nesto unapred, a ono neki problem sa emitovanjem XD
(2021-04-12, 20:59)Pegla Wrote: [ -> ]Eto koji sam ja baksuz, prvi put otvorim nesto unapred, a ono neki problem sa emitovanjem XD

Hahaha i sa shamanom je tako :/
Dobro, ali za Shamana si sam trazio, nisam otvorio unapred, ako se ne varam Smile
Evo prva sezona je završila. Na kraju zadnje epizode ima teaser za nastavak no zasad nema službene najave.
BTW umro je Yūshi Suzuki, redatelj koji je radio na ovom animeu.